• blink 182 un güzel bir parçası. 18-22 yaş arası muhendislere assembly de derin loop lar yaratma iştahı ve azmi verir. o derece padişah macunu etkisindedir. sozleri :

all the , small things
    true care, truth brings
    i'll take, one lift
    your ride, best trip
    always, i know
    you'll be at my show
    watching, waiting, commiserating
    say it ain't so, i will not go, turn the lights off, carry me home
    na, na·
    late night, come home
    work sucks, i know
    she left me roses by the stairs, surprises let me know she cares
    na, na·
    keep your head still, i'll be your thrill, the night will go on, my little windmill
    keep your head still, i'll be your thrill, the night will go on, my little windmill
  • klibinde popçularla*** bol kepçe dalga geçen eğlenceli şarkı.
  • yasama sevinciyle dolup tastıran sarkı. birkac dinleyiste herkese keyifle gotunuzu dovesiniz gelir (bkz: gotunu dovmek)
  • süfer blink 182 şarkısı. bidiğim en güzel şarkısı**
  • bu şarkıya girmeden önce tom genelde "this song? is about my penis and it's called all the small things" der. son zamanlarda demiyor.
  • jedward isimli bir grup mu diyim, ikizler mi diyim, bir şekilde coverı yapılmış şarkı. tom'la mark buna nasıl izin verdiler bilemiyorum.

çok korkunç. bence izlemeyin. http://youtu.be/nmrmzahugvu

izledikten sonra bana küfretmeyin bak.

sesi henüz çatlamamış 2 erkek kardeş, bir sürü beyoncé ve britney spears kliplerinden karma bir klip.

of.
  • blink 182'nun 12 sene önce dalga geçtiği tipler* bugün aynı şekilde, aynı şeyleri yaparak çok büyük şöhret sahibi oldular, üstelik de aynı yerde çektikleri kliple.

http://9gag.com/gag/5339003
  • rocksmith oyununda çalmaktan en zevk aldığım, güzel blink 182 eseri.
  • klibinin yayınlandığı dönemlerde boyband'ler, britney spears'lar dinliyordum. adamlar, backstreet boys'un i want it that way, britney spears'ın sometimes'ıyla dalga geçiyorlardı. tom delonge 24 yaşında o zamanlar, görür görmez televizyona yapışmıştım. britney ve boyband sevdama rağmen gülerek izledim klibi, tom'un aptal hareketlerine bayıldım. yıllar sonra bakıyorum ki değişen bir şey yok, hala sometimes dinliyorum, hala all the small things'i açıp gülüyorum. tom'a da hastayım (uzun boy, zayıflık, gitar, sevimli surat, converse vb). tipe bak ya, ağzına vuracaksın bunun, o kadar tatlı herif.
hesabın var mı? giriş yap