• - slm kral tv. ben gaziantep'ten nurcan. ismail yk'dan allah belanı versin'i canımdan çok sevdiğim mehmet'e armağan ediyorum. (dün, kral tv sms dalgası)

(bkz: kral tv de altyazı olarak geçen sms ler)
    (ara: akıl fikir)
  • şu an dinlemekte olduğum ismail yk şarkısı. *

sözleri şu şekildedir:

benim için hep sen vardın
    bunu hep senden senden duyardım
    iki gözüm kör olsun
    of nasıl sana inandım...
    bin cefa gördüm
    bin defa öldürdün
    kahrolsun bıktım artık
    beni benden aldın attın beni sattın
    yazıklar olsun...

allah belanı versin
    allah seni kahretsin
    bana gelen sana gelsin yar
    hayatımı sen mahvettin
    acımadın neler çektim
    kader seni de kör etsin

bomboş yere yaşıyorum
    her gün acı çekiyorum
    her dakika eriyorum
    yeter artık
    senden nefret ediyorum
    beni benden aldın attın beni sattın
    yazıklar olsun...

allah belanı versin
    allah seni kahretsin
    bana gelen sana gelsin yar
    hayatımı sen mahvettin
    acımadın neler çektim
    kader seni de kör etsin

(bkz: copy paste mi sandın kasıp da yazdım)
    (bkz: beyler repleri unutmayalım emeğe saygı) *
  • ismail yk ve twin pedal...yorum yapamıycam..o sololar..aman tanrım bu bambaşka bir dünya.
  • şarkı olanı için söylüyorum hakikaten müzik turnusolüdür. şarkıyı direkt sözlerine bakıp küçümseyenler, ismail yk'yı hor görenler bu şarkıyla uzun süre alay etti. adam gibi oturup dinlenilse hakikaten mükemmel bir baterisi var (galiba ismail kendisi çalıyordu) türkiye standartlarında gayet iyi bir klavye ve bir çok çalgı mevcut. alt yapısı gayet iyi bir şarkı. ben şahsen sözlerine pek takılmadan aklıma estiğinde dinlerim ve her dinleyişimde ayrı beğenirim, gerçekten güzel bir eser.
  • "allah belanı versin
    allah seni kahretsin
    cana gelen mala gelsin" sözlerine sahip parça.
  • bir annenin kurabileceği en kırıcı cümle.
  • türk black metal tarihi boyunca yapilmiş en gaddar çalişmalardan biridir.
  • kanımca konuk sanatçılar barındıran şarkı. therion ile baslayıp malmsteen ile bitiyor parça. ortalardaki lombardo mu portnoy mu halen daha çıkaramadım. değişik bir tekniği var.
  • iyi bir şarkı. hakkaten abartmıyorum. sözleri, tam da verilmek istenen arabesk duyguyu veriyor. ne bir fazla, ne bir eksik. müziği yeteri kadar gaz, hatta bir yerden sonra kontrolden çıkıyor. klibine hiç değinmiyorum, araba parçalama sahnesi bir klasik oldu artık ismail yk tartışmalarında. kısacası hakkaten güzel şarkı. ha taşak geçilir mi, geçilir, ama altyapısı, müziği, sözleriyle "meh" denilip geçilecek dandik bir pop şarkısı kıvamını hak etmiyor bu parça ve ismail yk. başarılı bir sentez.

son olarak youtube videosundaki bir yorumdan alıntı yapmak istiyorum:

--- spoiler ---
    ahahahah a.q kız terketmiş diye beddua ediyo:d senaryoya bak aq. kız jipe biniyo kendisi 88 model alfa romeoya :d terkeder tabi aq.d:d:d:d

ersnsmsk 3 months ago 57
    --- spoiler ---
  • türk müziğinin uç noktası olan şarkı. "türk müziği kaç uçludur", "bu uçlar nerelere gider", "bu bir çelişki midir?" diye sorsanız vallahi bilmem. şarkı, ağır metal bileşikleri içeren besinler gibi, ağır metal ve sözler içermekte. parental advisory explicit content diyorum hafız. müzik ve sözler insanın kulaklarından içeri girdikten hemen sonra, beyne ve kana sirayet ediyor. tesirini birkaç dakika içinde gösteriyor. tüm bunları nereden mi biliyorum güzide? şu anda tüm bunları yaşıyorum, sen ne diyorsun eyy güzide! bağıra bağıra bu şarkıyı söylemek, bilgisayar masamı pençelemek, monitöre zinedine zidane gibi kafa atmak istiyorum. birazdan da hulk'a dönüşeceğim. kaçın siz. yok yok, aşk acısından falan değil, içimden öyle geliyor. gece gece aşka geldim, gaza geldim.
hesabın var mı? giriş yap