şükela:  tümü | bugün
  • top toplayıcı çocukların bile daha çok iş yaptığı görüldüğünden şaban şükür'e herkes tarafından sıkça söylenen söz. futbolu bırakmasını şiddetle bekliyoruz...
  • kabiz olsa, sinavlari kotu gecse hakan sukur'e kabahat bulan insanlarin, top ile hakan sukur'un farkli yari sahalarda oldugu pozisyonlarda bile okumaktan cekinmedikleri bela.
  • 7 haziran 2003 slovakya türkiye maçı'ndan sonra da yapılan "tezahürat"! bu maçta neden böyle bir tezahürat yapılır inceleyelim: bahsi geçen futbolcu bu maçta bir kaç kere ofsayta düşmüştür, bir iki gollük pas vermiştir ve basit bir ifadeyle -diğer arkadaşlarının çoğu gibi- sahada gezinmiştir. aşağı yukarı yaptıkları bundan ibarettir. sonuç da bellidir.
    imdi, bu durum bize gösteriyor ki; eğer ortalama her iki-üç maçta bir gol atan bir futbolcuysanız bu performansınızı her zaman sürdürmeniz ya da her türlü hakarete, bedduaya hazır olmanız gerekir!
    meselâ yine başarılı bir futbolcumuz olan nihat aynı maçta bir gol atmış iki kolay golü de kaçırmıştır; ama ona kimse hakaret etmemiştir ve olması gereken de budur. yine bu maçtan 4 gün sonra, 11 haziran 2003 türkiye makedonya maçı'nda okan yılmaz iki-üç gollük pozisyonu değerlendirememiş fakat pek kimse kendisine hakaret etmemiştir, iyi de olmuştur.