şükela:  tümü | bugün
 • inanclarini hice sayan ateistleri doven satanizm mensubu dingillere toptan verilen ad..satanizm sonucta bi inanc meselesidir.. bir seyin olumsuzunun varliginin kabulu bahsi gecen seyin de kabulu demektir.. dolayisiyla allah yok diyen ve kestirmeden seytani inkar eden ateistleri dovmek her akli evvel satanistin yapacagi bi vazifedir.. hele hem miiliyetci hem de satanist olabilmeyi becerebilen nice aklievvel ulku ocagindan adam toplayarak bu gruba girmeyi hakeder..
 • -komserim bunlar bugünkü olayda satanislerle kavga ederken alevisleri...ay allahları ateis eden satamaran...
  -oğlum sakin ol. kimdir bunlar?
  -ara sokaklardan aldık komserim, bunlar allah yoktur diyorken dövmüşler. şu uzun başlılar da satarismiş.
  -rozetini ve silahını masaya bırak temur.
  -bakın birinci entiri güzelce açıklamış komserim. özür dilerim dilim dönmedi komserim.
 • ateistimiz dayak yiyeceğini anlayınca "pansatanist" ayağına yatıp "aslında pekala evrenin kendisi şeytandır diyebiliriz değil mi" diyebilir, yahut "dinlere inanmıyorum ama bir kötülük kesin var abi" şeklinde kıvırabilir.
 • fikrini döverek ifade eden, insanlarla dövüşerek tartışan insan modelinin satanist tipi, lakin satanist dediğin adam illa bi hinlik etmek zorunda olduğu için dövmese de söver, cüzdanını çarpar, ateistin paçasına boya sürer çıkmaz. ateistler sayıca çok olsalardı onlar da satanistlere girişir miydi bilmesem de bu da yanlış olurdu elbet. örneğin satanistleri döven ateistlerin "yok lan tanrı manrı..tekrarla bak allah gelse alamaz seni elimden" diyen haşin arkadaşlarını da aralarına girmiş olan haini bulmanın verdiği sevinçle sopalamaları gibi bir durum da oluşabilir tabi, neden olmasın hem?*
 • hem zalimce hem mantıksızca bir eylem yapan satanistler. ilk bakışta normal görünen bu "dövme işlemi" -satanistlerin işine karışmak gibi olmasın ama!- şeytanın fazla hoşuna gitmez herhalde. satanistler inançları gereği, doğal olarak / mecburen allah'a inansalar da şeytan insanları doğru yoldan (ki bu doğru yolun içinde allah'a inanmak da var) ayırmaya çalıştığına göre "allah yok" diyen kişilere şeytan'ın pek bir itirazı olmaz!
  yine de, "satanizm mantığı" pek de düzgün olmadığı için konuyu akışına bıraksak daha iyi olur.
 • araya giren terapistler tarafından durdurulmuşlardır.
 • allah belki vardır belki yoktur diyen agnostiklere de yan gözle bakmaktadırlar.
 • daha sonra hepsi turist olmaya karar vermiştir.