şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yaşanan sel sonrası sosyal medyada paylaşım yapan muradiye belediye başkanının lafıdır.

işin komiği, ben bunu ilk duyduğumda dolarla alakalı ekonomi esprisi sanmıştım. ne kadar da safmışım. insanlarımızın bilinçlenebileceğini sanmak bir hata.
  • durun sevgili karadenizliler, bu son çırpınış, hemen sona getirmeyin olayı, acele etmeyin bunlar daha başlangıç

sen karını eşşek gibi çalıştırır kendin kıraathanede çay kek yer pineklersen, parayı alıp karına çoluğuna çocuğuna 10 lirayı çok görürken parayı alır almaz gürcistanda 15 yaşında kız kovalamaya gidersen, cuma camiye, cumartesi gürcistana, kalan günler de bölge halkı topluca tipini beğenmediğin adama/kadına gay/*rospu diye iftira atarsan, sırf inadından, kininden, nefretinden ülkeyi uçurumun kenarına sürüklersen, şehrine gelenlere kaba davranırsan hatta döversen ve bilimum münafıklığı, rezilliği kendine allah peygamber adını da araya sıkıştırıp hak görürsen, vampir böcek de ürünlerine musallat olur, denizinden iki kilo balık da yakalayamazsın, bir yağmurda başına gelmeyen de kalmaz

da dediğim gibi hemen sona atlama, bunlar daha başlangıç, allah mühlet verir, gazabı da böyle onun için ufak tefek şeylerle olmaz. allah peygamber lafını dilinden düşürmüyorsun ya, biraz da allahtan gerçekten korksan diyorum. zaten başımıza ne geldiyse sizin zihniyetinizin allahtan gerçekten korkmadığınız hatta ayetlerine karşı küstah geçindiğiniz için geliyor.