şükela:  tümü | bugün
  • paralı üyelik aldığımın ertesi günü çökmüş vaziyette olan dandik site. neyse ki bir aylık almıştım. ulan neye el atsak ya çöküyor ya da başka bir şey oluyor.

(bkz: hotfile)
    (bkz: fileserve)
  • cökmemis ve görevini harika bir sekilde yerine getiren süper bi olay
  • nazar deger yahut gotleri kalkar diye iyi bir seyler yazmaya korktugum sitedir.
  • aldığı parayı son kuruşuna kadar hakeden şaka gibi site. 50 küsur paylaşım sitesinden hiç beklemeden sınırsız (bazılarında kota var) download yapabiliyorsunuz. üstelik aylık 10-12 lira gibi bir paraya. batmaması yada çökmemesi için dua ediyorum.
  • 3-4 aydır her iki günde bir ücretsiz premium üyelik alarak sömürdüğüm site. nasıl işe yarıyor anlatamam. şuna eminim deneme üyeliği vermeyi bırakırlarsa parasıyla üyelik almaya değecek bir site.
  • fevkaladenin fevkinde bir site. veriyorsun upload sitesinin linkini, sana güzel güzel premium indirme sağlıyor. daha ne yapsın?
  • para vermek yerine her iki gunde bir yeni mail adresleriyle kayıt olunarak da kullanılabilecek site. buna para verenin aklına şaşarım. şahsen ben her iki gunde bir hotmail'den yeni bir mail adresi açıp o adresle kaydolup deneme premium hesabı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır ve indirdiklerimin toplamı 1 tb'yi geçti ve kimse de birşey demedi. eğer 2 günlük deneme sürümünden sonra başka bir mail adresine kaydolduğunuzda premium vermiyorsa size, k-mac programıyla mac adresinizi değiştirin.

ciddi ciddi premium hesap alacakalra uyarı: olum kafanız mı güzel? :d zaten çalıştığını iddia ettikleri hiç bir servis çalışmıyor. filesonic, fileserve, leititbit, turbobit, uploading fln hak getire.. yanlızca rapid ve wupload çalışıyor. paranıza yazık..

edit : geçen gün yine işim düştü indireceğim bir sürü filesonic dosyası birikince, yine bir deneme premium üyelik açtırdım ama artık deneme premium hesaplara yanlızca rapidshare izni vermeye başlamış. bence hiç bulaşmayın ciddi ciddi paranıza yazık.
  • yeni kayıt olan üyeler için, iki günlük premium deneme olayını sonlandırmış olan internet sitesi.
  • ilk başlarda aldığı paranın hakkını veren fakat daha sonra gelen yoğunluk sebebiyle bir takım kurallar -aynı anda 2 den fazla dosya indirememe ve de dosyaları 8 den fazla bölümlendirememe- koyan ve bu kurallara uymadığınızda geçici olarak hesabınızı bloke eden site. şüphesiz ki bu kuralların oluşmasında tekrar tekrar 2 günlük ücretsiz üyelik alıp sömürenlerin payı büyük.
  • free(bedava) olanının artık çalışmadığı premium(paralı) olan ise kullanışlı fakat iyi sitelerde indirme limiti koyuyor.

premium satıcıları görmek için ise aşağıdaki linkten yetkili satıcılar kısmını turkiye olarak seçmeniz gerekiyor.

www.alldebrid.org/offer/
hesabın var mı? giriş yap