şükela:  tümü | bugün
 • anlami alman demokratlar birliği olan , almanya'da parti olmaya calisan hükümet destekli olusum. hükümet destekli oldugunu nereden anliyoruz, ak-it'in bu olusum hakkinda yaptigi haberleden. suan ki baskani remzi aru imis. web siteleri surada : https://ad-demokraten.de/

  almanya'da yasayan türklere gecmis olsun, akp almanya'da.
 • orada duble yol yapılacak yer yok.her yer otaban.o yüzden iktidar olamazlar.rahat olun.

  (bkz: eskiden yolların duble olmaması)
 • bu partinin internet sitesine girin ve schulsystem yani okul sistemi diye bir başlık var önemli olan başlık resimi olarak kullanılmış tahtaya çizilmiş bir cisim var.

  ben o cisimi nereden tanıyorum ya

  buyrun
 • siteye girildiğinde sizi karşılayan videodaki payraklı kadın vatandaşın linch filmi / aphex twin klibi arası bir performans sergilediği adaletten und kalkunmach partish sitesidir.
 • secim afisinde tayyip erdogan'in fotografini kullanmislar.

  almanya türkiye üzerinde oyun oynuyorsa, akp-li almancilar olarak niye almanya'ya hizmet etmeye devam ediyorsunuz. güclü türkiye'ye siktirip gitsenize!

  (bkz: gavurun ekmegini yiyen gavurun kilicini sallar)
  (bkz: almanya'dan siktir olup gitmek)

  sizin yerinize begenmediginiz geziciler gelir almanyaya. hem siz kazanirsiniz, hem onlar.

  türkiye'nin bok cukuru oldugunu bildiginiz icin gitmiyorsunuz, sonra da burda miyavliyorsunuz.
 • almanya'daki türkleri degil, bizzat "reyiscileri" temsil eden party.

  keske ilgisiz kalmamakla birlikte hicbir sekilde türkiye siyasetini almanya'ya tasimayan, bütün türk kökenli yurttaslarimizi kucaklayan bir parti teskil edilebilse ve bu parti, almanya'da secimlere katilim orani minimum duzeyde olan (2017 referandumu haric) türk ve gayr-i türk müslüman oylarini tamamen bünyesinde toplayip %2-5 arasi bir oranla sesini duyurabilse. ama nerdee...bugün almanya'da veya diger avrupa ülkelerinde birak böyle bir parti kurmayi, bu insanlari herhangi bir ortamda bir araya getirsen 5 dakika icinde birbirlerini yerler.

  buradaki türkler birlik suurunu kaybedeli cok olmus. milyonlarla ifade ettigimiz diasporamiz resmen bes para etmez. adamlarin erdogan'a sempati beslemeyene ve hatta en ufak bir elestiri getirene dahi tahammülü yok ve malesef türkiye'deki kutuplasmanin ve fanatizmin en alasi burada.
 • almanya'daki akplilere kurdurulan parti. ülkenin parası nelere harcanıyor. geçen gün cem toker'in katıldığı bir programa denk geldim youtube'da ak-it tv'ye çıkmış ve akp'ye veriştiriyor yanında akp'li biri var şimdi adam haklı olduğu için ses edemiyor.
  bu sefer bu partiden bahsetti ve almanya da seçim afişlerinde recep tayyip erdoğan'ı kullanan bir parti var dedi. cem toker de hangisi o dedi? sonra önemli tüm partileri saydı ve bunlar yapmayacaklarına göre öylesine bir partidir dedi.
  akp'li hala ama önemli. oğlum para verip kurdurttuğun partiden ne olacak?