şükela:  tümü | bugün soru sor
  • requiem for a dream filminden bir sahne mi izliyorum noluyo lan dediğim reklamdır. bu kadar iç karartıcı bir reklam olabilir mi? niye bu böyle depresif birşey yapıyorsunuz? buram buram bunalım şekilde insanlara birşey empoze edilir mi? ben şahsen bu kadar iç karartan bir reklamdan sonra kasko yaptıracaksam allianz'dan yapmam, yapamam. böyle sapıkça depresif birşeyden sonra bilinçaltım ben farkında olmadan uzaklaştırır beni oradan. manyaklar mı ne.

bir de konuşmaların dublaj olduğunun anlaşılması için özellikle uğraşılmış galiba.

the reklam
  • benim anlamadığım kısım, kızın taş çatlasın 30.000 liralık rover'ı varken onu pert edip nasıl iki misli paraya sıfır egea çekiyor altına. bence babanın fırçayı kayıp faça şahin alması lazımdı kıza.

olmamış.
  • reklamı görür görmez kapatıyorum.
    benimde kızım var, cidden etkileniyorum, saatlerce kızımın başına birşey mi gelecek, neden bu reklama denk geldim diye saçma sapan bir kuruntunun içine düşüyorum.
    bunun yanında reklamı ilk izlediğimde hissettiğim derin mutsuzluk ve üzgünlüğü anlatamam bile.
  • volvo‘nun çok daha güzel versiyonunu çektiği çakma reklam.

burdan
  • benim de anlamadıgım sigorta sayesınde mı saglam çıktı kız o arabadan? sigortası olmasa kazada ölecek miydi?
  • bir dönemin ağlak, duygularla oynayan reklam modasına uyulmuş. biliyorsunuz bunu en çok kent yapıyor, her bayram öncesi ülkece depresyona giriyoruz bu deliler yüzünden. nefret ediyorum şu iç sıkıcı, insanın üstüne çığ düşmüş hissiyatı yaratan reklamlardan.

youtube'un ocak 2018'de en çok izlenen reklamları açıklandı, ilk sırada lipton'un konuşalım artık reklamı var. neden? çünkü insanlar böyle uzun, bayık, bunaltıcı reklamları seviyor. ben sevmiyorum. bence bütün reklamlarda kıçını sallayıp dans eden insanlar olmalı.

dram istemiyorum, ağlamak istemiyorum şerefsizler! eğlenceli reklam yapın!
  • volvo'ya benzer bir şey yapalım ama volvo gibi olmasın reklamı gibi reklam.
  • oha reklam değilde oynayan kız lisede aşık olduğum kızdı lan. hala güzelmiş
  • 10 yaşındaki kızımı fena etkileyen reklamdır. dün mutfakta yemek hazırlarken koştu arkamdan sarıldı, sos a o kadar kaptırmıştım ki ne dediğini bile anlamadım. reklam araba kaza filan diyordu şimdi jeton düştü. sevdiklerime neden daha fazla zaman ayıramıyorum, gerçekten moralim çok bozuldu gözlerim doldu.