*

• 89 dogumlu alman bir sanatçı. willst du ve fick ihn doch sarkilari iyidir.
  • turuncu pantolonun yakisip yakisabilecegi tek insan. komik bile degil.

zaten kendisi de "matematigim iyi olsaydi bugun kac kadinla birlikte oldugumu soyleyebilirdim." demis.
  • dinlediğim en güzel sesli rapçilerden biri olabilir. çok fazla rap kültürüm olduğundan değil gerçi. çok melodik bir sesi var.
    bazen aşırı hicivden ölecek diye düşünüyorum.
    bir de kendisini aşırı çekici buluyorum ama konumuz bu değil.*

youtube'da konserleri bulunabiliyor, defalarca izleyip dinlediğim, pek sevdiğim bir tanesi https://youtu.be/it0mtxb0jtk
  • yeni albüm geliyor 14 eylül'de. patır patır klipler, tekliler düşüyor ortamlara. beklentiler yüksek. şarkılar şükela. slipknot coverını saymazsak* hiç ıska yok şimdiye dek yayınladıklarında.
    farklı ve sevdiğim bir kafası var, herkese hitap edecek tarzda değil belki ama, alligatoah nasıl komple paket sanatçı olunur onu gösteriyor sanki. söz yazarlığından, müzik yazarlığına, oyunculuğundan yönetmenliğine on parmağında on marifet. eskiden albümün kapak tasarımından tut, videoların düzenlenmesine kadar kendisinin uğraştığını da söylüyor, belki şimdi başkalarıyla çalışıyordur bilmiyorum ama işin çoğu kısmını hala üstleniyor sanırım.
    hele bir straßenmusik ist keine lösung serisi var ki youtube'da, müzisyenliğine hayran kalmamak elde değil.
    hastasıyım ciddi anlamda. canlı gidip görmeyi de çok istiyorum lanxess arenada.
hesabın var mı? giriş yap