şükela:  tümü | bugün
 • smallville'in oyuncu secmelerinde sirf bu kiz yuzunden yillarin beyaz karakteri "pete ross" zenci yapilmistir. dizideki gazeteci kizin zenci olmasi dusunuluyormus. ancak o kadar begenmisler ki zenci kotasini pete ile doldurmuslar.
  dizide lex ve babasi kadar ilgi ve takdiri haketmektedir.
 • istanbul semalarında cirit atmaktadır. yanındaki arkadaşı kim tahmin edebiliyorsunuz sanırım.

  http://www.radikalgenc.com/…l-ville-nisantasindaydi
 • büyük hayal kırıklığıdır. zekası ve güvenilirliğiyle smallville'de en sevdiğim ve kendime yakın hissettiğim karakterdi. sonunda ilik gibi green arrow oliver şeklindeki ödülünü de almıştı. gerçek hayatta ise dıştan göründüğü kadar sevimli değilmiş anlaşılan.

  yalnız parası, sağlığı, şöhreti filan yerinde olan insanların ne tuhaf arayışları olduğunu bir kez daha hayretle okudum. dünyada gezecek yer, yiyecek yemek, keyif, eğlence veya düzgün partner mi kalmadı da şu tuhaf şeylere ihtiyaç duyuyorlar?
 • seks tarikatının 2. yöneticisi olduğu ortaya çıkmıştı. kadınları tarikata çekme, onların zayıflıklarından faydalanıp onları küçük düşürme, onlara şiddet uygulama, kadınları köleleştirme ve damgalama gibi suçlamalar vardı. bir de tarikatın yöneticisi hıyar, zayıf kadın sevdiği için üyelere zayıflama koşulu getirilmişti. hatta allison da yakalandığında çok zayıftı, "gözlerinin feri kaçmış" denir ya öyle bir durumdaydı. neyse. dün okuduğum habere göre ev hapsi "gevşetilmiş". bundan sonra allison dışarı çıkabilecekmiş. bilemiyorum doğru mu? yani dava görüldü mü, bütün bunlar uydurma suçlar mıydı? bu kadar suçlama getirilen birisi nasıl hapse atılmaz anlayamadım. suçsuz mu yani? neyse gerçekten bu suçları işlemişse abv deyip geçiyorum.
 • "nxivm" isimli bir organizasyona bulaşmış hatta yönetici kademelerine kadar çıkmış kadın oyuncu.

  keith raniere denilen şahıs tarafından kurulan ve yönetilen bu oluşum görünürde bir "kişisel gelişim" organizasyonu gibi kendini tanıtsa da üyelerin itiraflarına bakılırsa bir çeşit bdsm temalı sex kültü olduğu anlaşılıyor.

  organizsyonun kurucusu ve metotları ise üstünde düşünmeye değer. keith reniere denilen adamın gerçekten zeki ve seçimlerinde, faliyetlerinde bilinçli birisi olduğu görülebilir. organizasyonlarında kullandıkları bazı metotlar adnan oktar tarikatının tarzını anımasıtıyor. insanların duygusal zayıflıklarını kullanıp onları kendilerine daha da bağlı hissettirmek için tasarlanmış bir izolasyona itiyorlar.

  bu tarz organizsyonların dünyada bu kadar başarılı ve yaygın olması bana insanların aslında ne kadar yalnız, dış etkilere açık ve korumaya muhtaç olduklarını hatırlatıyor. üstelik üyelerinin çoğu da yüksek profilli, iş hayatında ve toplum gözünde başarılı, fiziksel açıdan çekici insanlar. yani aslında kimse göründüğü kadar güçlü değil.

  (bkz: nxivm)
 • 10 yıl boyunca smallville'de clark kent'e kankalık yapmışken superman/batman: public enemies'te, superman'in arkasını kollayan power girl'e ses vermesi güzel bir ayrıntı olmuştur.
 • ben de diyorum "nerede bu kız?" diye. rol arkadaşları bir şekilde kariyerlerine devam ediyorlar. özellikle kristen kreuk tutan dizilerde oynamaya devam ederken bu kız smallville'dan sonra ortalarda fazla görünmedi, tek tük yapımlarda yer aldı. meğersem hanfendi seks tarikatını yönetip keyif çatıyormuş. gününü milleti dolandırarak, onlara işkence ederek, onları köleleştirerek gün ediyormuş. vay arkadaş. şaşırmamak zor. bakalım kaç yıl hapis cezası alacak? o değil de kreuk da 23 yaşındayken bu tarikata bulaşmış, sonra ayrılmış. bu arada haber de amma eskiymiş, ben yeni sanıyordum. meğersem mack'in tarikatçı olduğu kasımda ortaya çıkmış. sanırım birkaç gün önce gözaltına alınmış, o yüzden gündeme gelmiş.
 • lifetime kanalinin kendisi ve ust duzey yoneticisi oldugu seks tarikati hakkinda, tarikatin ipligini pazara cikaran anne-kizin gozunden anlatilan escaping the nxıvm cult: a mother’s fight to save her daughter adli bir film cekmis oldugu kisi.kaynak
 • mimikleri ve bakışlarıyla acayip şekilde natalie portman'a benzettiğim oyuncu. fotoğraflarına bakınca nasıl benzettiğime ben de şaşıyorum ama izlerken sürekli gözümün önünen natalie portman geliyor. natali çok daha güzel ama.
 • almanya 82 dogumlu, gencliginde pek cirkin olan amerikali hatun ki$i. $imdi de aman aman güzel olmasa da.. durum böyle.