şükela:  tümü | bugün
  • yeni keşfettiğim kendimi gördüğüm yazar.sanki yıllar önce kaybedilmiş yolları ayrılmış eski bir dost.
  • (bkz: #48235048) şiiriyle badi olarak seçtiğim yazardır. gayet başarılı.
  • geleli entry itibari ile nerden baksan yaklaşık iki sene olmuş nickiyle bütünleşmiş yazar. hoşgelmiş.

(bkz: #48291787)
  • hala uzay gemisinin gelip kendisini almasını bekleyen aklı bir karış havada, ruh hali gel-gitli, olgun olmak zorunda kalan aslında hiç de olgun olmayıp aksine uçlarda dolaşan arıza bi tip. ateşle yaklaşmayınız.
  • sozluge kan gelmis kan dedirten yazar. hos gelmis guzel gelmis. 2008 deki yazar kadrosunun havasini aldim. umarim havami almamisimdir.
  • sözlükte var olan en sevdiğim badim. cin mısırına benziyor kendisi, azıcık kızdırırsanız için için ısınıyor ve bir anda patlıyor. patladığında ortaya lezzetli bir yazar çıkıyor. siz bakmayın arıza taklidi yaptığına, son derece zeki, bir o kadar da atarlıdır kendisi. adaletinden hiç şüphe etmeyiniz.
    (bkz: karma is a bitch)
  • gecenin yarısı sabaha kadar çakırkeyif şekilde beraber balkonda saatlerce şarkı söyleyebileceğiniz ve ulu orta durduk yere horon tepip zeybek oynayabileceğiniz delilikte, bunun yanında oturup saatlerce derdinizi dinleyebilecek, işe yarar tavsiyeler verebilecek olgunlukta, minnoş haliyle, arada takıldığı abla tavrıyla, insanı yoldan çıkarabilme becerisiyle efsane insan. çok özledim kendisini.
    ayrıca horon tepmeyi ben öğretmiştim unutmadığını umuyorum.