şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 0
 • (bkz: #48235048) şiiriyle badi olarak seçtiğim yazardır. gayet başarılı.
 • geleli entry itibari ile nerden baksan yaklaşık iki sene olmuş nickiyle bütünleşmiş yazar. hoşgelmiş.

  (bkz: #48291787)
 • sözlükte var olan en sevdiğim badim. cin mısırına benziyor kendisi, azıcık kızdırırsanız için için ısınıyor ve bir anda patlıyor. patladığında ortaya lezzetli bir yazar çıkıyor. siz bakmayın arıza taklidi yaptığına, son derece zeki, bir o kadar da atarlıdır kendisi. adaletinden hiç şüphe etmeyiniz.
  (bkz: karma is a bitch)
 • gecenin yarısı sabaha kadar çakırkeyif şekilde beraber balkonda saatlerce şarkı söyleyebileceğiniz ve ulu orta durduk yere horon tepip zeybek oynayabileceğiniz delilikte, bunun yanında oturup saatlerce derdinizi dinleyebilecek, işe yarar tavsiyeler verebilecek olgunlukta, minnoş haliyle, arada takıldığı abla tavrıyla, insanı yoldan çıkarabilme becerisiyle efsane insan. çok özledim kendisini.
  ayrıca horon tepmeyi ben öğretmiştim unutmadığını umuyorum.
 • sözlüğü hala bu kadar çok sevmemi sağlayan birkaç kişiden birisi. hangi entirisi üzerine badilerime eklediğimi hatırlamıyorum ama iyi ki eklemişim. yazdıklarının samimiyeti, güzelliği bir yana kendisi de oldukça iyi niyetli, yardımsever birisi. yazdığım devasa boyuttaki mesajları okuyacak kadar da sabırlı.
  umarım hep çok mutlu ve buralarda olursun ally ^^
 • içi kıpır kıpır, deli dolu olmakla beraber kendine has duruşu candan davranışlarıyla kalpleri fetheden yazar. kendisiyle hoşça sohbet edip; sinemadan, kitaplardan, müzikten kısacası hayata dair ne varsa paylaşabileceğiniz biri. kendisiyle soğuk havada çatıya çıkıp ankara'nın en güzel manzarasını seyretmişliğimiz vardır.

  hayattan tüm beklentilerinin hemencecik en güzel şekilde olması dileğiyle.*
 • kendisi benim avukatim olur. her zaman boyle minnos bir avukatim olmasini istemistim. bu dilegimi yerine getirdigi icin kendisine tesekkurlerimi sunuyorum.

  gerek bilgisi, gerek hayata bakis acisi ile; her zaman fikrini almak istedigim dobra bir insan. soylediklerinin ve dusuncelerinin de dogru ve gercekci olmasi da cabasi.

  insani oldugu gibi kabul eden, yargilamadan ve adil olarak yaklasan bu guzel hanimefendinin her zaman hayatimda olmasini isterim. ben onu kalpten seviyorum. umarim hissediyordur.

  en kisa zamanda, hakettigi mukemmel ise kavusmasini diliyorum.
  there is always hope.