• 0
  • (bkz: #48235048) şiiriyle badi olarak seçtiğim yazardır. gayet başarılı.
  • geleli entry itibari ile nerden baksan yaklaşık iki sene olmuş nickiyle bütünleşmiş yazar. hoşgelmiş.

(bkz: #48291787)
  • hala uzay gemisinin gelip kendisini almasını bekleyen aklı bir karış havada, ruh hali gel-gitli, olgun olmak zorunda kalan aslında hiç de olgun olmayıp aksine uçlarda dolaşan arıza bi tip. ateşle yaklaşmayınız.
  • gecenin yarısı sabaha kadar çakırkeyif şekilde beraber balkonda saatlerce şarkı söyleyebileceğiniz ve ulu orta durduk yere horon tepip zeybek oynayabileceğiniz delilikte, bunun yanında oturup saatlerce derdinizi dinleyebilecek, işe yarar tavsiyeler verebilecek olgunlukta, minnoş haliyle, arada takıldığı abla tavrıyla, insanı yoldan çıkarabilme becerisiyle efsane insan. çok özledim kendisini.
    ayrıca horon tepmeyi ben öğretmiştim unutmadığını umuyorum.
  • sözlüğü hala bu kadar çok sevmemi sağlayan birkaç kişiden birisi. hangi entirisi üzerine badilerime eklediğimi hatırlamıyorum ama iyi ki eklemişim. yazdıklarının samimiyeti, güzelliği bir yana kendisi de oldukça iyi niyetli, yardımsever birisi. yazdığım devasa boyuttaki mesajları okuyacak kadar da sabırlı.
    umarım hep çok mutlu ve buralarda olursun ally ^^
  • kelimelik oyununa değişik bir tarz getirdi.

hem oynuyor, hem ağlıyor.
  • içi kıpır kıpır, deli dolu olmakla beraber kendine has duruşu candan davranışlarıyla kalpleri fetheden yazar. kendisiyle hoşça sohbet edip; sinemadan, kitaplardan, müzikten kısacası hayata dair ne varsa paylaşabileceğiniz biri. kendisiyle soğuk havada çatıya çıkıp ankara'nın en güzel manzarasını seyretmişliğimiz vardır.

hayattan tüm beklentilerinin hemencecik en güzel şekilde olması dileğiyle.*
  • kendisi benim avukatim olur. her zaman boyle minnos bir avukatim olmasini istemistim. bu dilegimi yerine getirdigi icin kendisine tesekkurlerimi sunuyorum.

gerek bilgisi, gerek hayata bakis acisi ile; her zaman fikrini almak istedigim dobra bir insan. soylediklerinin ve dusuncelerinin de dogru ve gercekci olmasi da cabasi.

insani oldugu gibi kabul eden, yargilamadan ve adil olarak yaklasan bu guzel hanimefendinin her zaman hayatimda olmasini isterim. ben onu kalpten seviyorum. umarim hissediyordur.

en kisa zamanda, hakettigi mukemmel ise kavusmasini diliyorum.
    there is always hope.
  • neredesin kuzucuk, ozledim seni.
hesabın var mı? giriş yap