şükela:  tümü | bugün
 • kelimenin tam anlamıyla fantastik bir şahıstır. karakter sınırı olmasaydı başlığı "alman kadın polis olarak gezerken yakalanan sabıkalı türk adam" olarak açacaktım.

  "berlin’de 4 bin euro’ya satın aldığı polis üniformasıyla aylarca kendisini polis olarak tanıtıp sokaklarda asayiş sağlayan, hatta gerçek polislerle birlikte şüphelileri yakalayan 22 yaşındaki lara isimli kadın sahte polis, ömer k. çıktı. daha önce de aynı suçtan hapis yatan ömer k. ağustos sıcağında kışlık üniforma giyince yakayı ele verdi. yakalandığında ise üzerinden uyuşturucu çıktı.
  berlin’de yaşanan olay şöyle gelişti: türklerin yoğun olduğu wedding seminde devriye gezen dikkatli iki polis, kışlık üniformayla dolaşan meslektaşlarını görünce şüphelendiler. önce konuşup sohbet ettiler. hareketlerinden ve tutumundan şüphelenince polis kimliğini sordular. kimliği çıkmayınca üzerini arayan polisler cebinden bir miktar uyuşturucu çıkan lara’yı gözaltına aldılar.

  aynı suçtan daha önce de hapis yatmış
  karakolda gerçek isminin ömer k. olduğu öğrenilince suç doyasının kabarık olduğu da ortaya çıktı. 17 yaşındayken adam yaralama ve cinsel saldırıdan üç yıl, üç ay hapis cezası alan ömer k. hapisten çıkınca sahte polis olarak sokaklarda dolaştı. bild gazetesinin haberine göre yakalanıp tekrar hapis cezasına çarptırıldı. 14 ay hapis yatan ömer k. geçen martta serbest kaldı. uslanmamayıp, yeniden polis olarak sokaklarda dolaşan ömer k.ya yine cezaevi yolu göründü.

  ‘yolcular beni alkışladı’
  bild gazetesine konuşan ömer k. aylarca neler yaptığını şu sözlerle anlattı: “ceza yasalarını ezberledim. sokakta görev yaparken gerçek polislerle sık sık karşılaştım. son birkaç aydır hemen hemen her gün sokakta üniformayla görev yaptım. içimden gelen bir şey. bir keresinde gece otobüsünde bir kişiyi otobüsten indirdim. çünkü bir kadın yolcunun arkasında oturmuş ve mastürbasyon yapıyordu. tüm yolcular beni alkışladı. gerçekten sevgiyle görevimi yaptım.” horman tedavisi gören ömer k. ileride kozmetikçi olmak istediğini de belirtti."

  kaynak
 • biraz daha zorlarsak skrull olduğu ortaya çıkacak olan adamdır.
 • zoru başarmak budur herhalde. hem sahtesinden polis rolü yapacaksın hem de üstüne bir de kadın gibi davranacaksın. helal olsun.

  (bkz: sözlüğe bir daha gelinse alınacak nick)
 • üç kere okudum anlamak için amk.

  ortada birkadın polis var ama hem polisliği sahte hem aslında erkek .

  herifçioğlu nirvana ya ulaşmış : sahte kadın polis olan adam olayı ile.

  te allam.
 • haberde keşke resmi de olsaydı. merak ettirdi
 • mesele piçlik, fırlamalık olursa kimse bizim elimize su dökemez.
  keşke bu azmimizi biraz eğitimde gösterebilsek.
 • 80'lerin bulvar gazetesi haberi gibi, bu ne amk!
  hürriyet habercilikte çıtayı yükseltmiş!
 • berlin'de kadın polis kılığına giren türk diye açılabilecek başlık olmuş alman kadın polis olarak gezen sabıkalı türk adam.

  başlığı açan killa hakan olabilir.

  (bkz: gluk gluk gluk)

  edit: başlık sahibi killa hakan değilmiş, kalbim buruk ayrılıyorum başlıktan.*

  bir edit de hürriyet'e: horman kim amk?
 • şahin k. viralidir.
 • bir de sözlükte açılan başlıklar çok absürd diye eleştirirler. olm gerçek hayat çok daha acayip. buranın değerini bilin.