27 entry daha
  • haberin ilk satırlarını okurken sonunda bir türkün çkacağından o kadar emindim ki...
  • adam combo yapmış. kadın değil, polis değil, alman değil, sicili temiz değil ama masum alman kadın polis kılığına girmiş bir de üstünden mal çıkmış. 4 yanlış yan yana gelince komple sıfırlanip masum birine dönüşüyor insan demek ki alüminyum.
  • yeni nesil almancılara güzel bir örnek.

birde yıllar önce tv’de izlemiştim; ailesi bizim kekoyu okumaya almanya’ya gönderiyor, bu da orada kerhane açıp milyoner oluyordu.

herif röportaj verirken yüzünü sansürlediler. türkçe olarak dedi ki “ailem burada bu iş yaptığımı öğrenseler beni evlatlıktan reddederler”.

onunda mı adı ömer’di neydi.
  • trans birey olan lara k. uzunca bir zamandir zaten bu sekilde dolaniyormus hatta berlin‘ deki meslektaslari! yetkililer cogu zaman gormezden gelip, serbest birakmislar.

berlin‘ in baskent olmasi sebebiyle guvenlik sorunun buyuk oldugunu dusunen ust duzey yoneticiler, uniformalari, rozetleri ve ekipmanlari nereden tedarik ettiginin endisesiyle ona icerden yardim eden birilerinin oldugunu dusunuyorlar.
    evinde arama yapilmis ve bulunan teczihatlar endiseleri artirmis ancak omer k iken yaptigi hicbir seyi lara k iken yapmamis.
    hatta her gun devriye gezip, gosteri sirasinda gorev yapip, acil durumda arac kullanmisligi bile varmis ve cevresindekiler „her seyi sevgi ile yapmayi “ isteyen kirilgan biri seklinde tanimlamis.

edit.budut
  • (bkz: polizei)
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap