şükela:  tümü | bugün
  • yerli ve milli olan insandir.
  • alman kızı da kollarını açmış cahil türk erkeğini bekliyordu.

not: erkeğim.
  • elin helgalarına gitmeyen helal birey davranışıdır. <3
  • tek sanssızlıgı almanca bilmiyor oluşudur. yoksa neden evlensin
  • alman kızlarıyla türk kızları arasında bir tercih yapacak olsam, şüphesiz türk kızlarını tercih ederdim. çünkü alman kızları çok disiplinli, ilişkilerini ekonomi politikaları gibi mükemmel bir programla yönetirler, asla seni üzmezler. baktınız ilişkiniz monotonluğu doğru gidiyor hemen faizi artırarak ilişkinize sıcak sevgi pompalarlar. her şey kontrol altındadır.

ama türk kızlarında durum böyle olmaz. sözde hepsi düzgün, eğitimli, ve asla çıkarcı değildirler. evlenene kadar size her türlü yalanı söylemekte sakınca görmezler. annenize yakın markaj yapıp sizin gönlünüzde taht kurmaya çalışırlar. siz de buna inanarak gidip bu kızlarla evlenirsiniz.

sonrası mı, o annenize düşkün olduğunu düşündüğünüz kadının artık annenizle işi bitmiştir. aramaya bile gerek duymaz, ilk kavganızda konuyu hemen annenize getirerek sizi yıpratmaya çalışır. çenesi hiç durmaz, çenesiyle adam öldüren kadınlar biliyorum.

ilişkiniz çıkmaza girdiğinde alman kızları gibi faiz artırmazlar, çünkü ekonomi bilgileri yoktur. tek bildikleri eşim değil misin, her dediğimi yapmak zorundasın üzerine kuruludur. yatakta çok pasiftirler, sevişmek için sizden hediyeler isteyebilir ya da çok istediği o yeni kanepeyi almanız için bu durumu kullanabilirler.

ayda yılda bir beraber bira içtiğinizde, birayı şişeyle içerler. halbuki bira bardakta ve köpüklü olarak içilmelidir. alman kızları bu konuyu çok iyi bilirler, ama türk kızları bardağa koydukları biranın köpürmesi sorun olarak görürler. halbuki köpüren bira bardak üzerinde yarattığı katman sayesinde, biranın havayla nüfuz etmesini keserek hem tadını, hem de uzun süre ısınmamasını sağlar.

ama türk kızları için bunun bir önemi yoktur. türk kızları gösterişi her şeyin önünde tutarlar ama alman kızlarının gösterişle hiçbir işi olmaz.

türk kızlarıyla evlenenler filozof olmaya adayken, alman kızlarıyla evlenenler huzurlu ve mutlu olarak ölürler.
  • kardesim git kimi istiyorsan sik, o problem degil ama kendini bu kadar asagilama! hollandali bir kizla beraber olan biri olarak soyluyorum. turk kizi, turk erkeginden bagimsiz bir canli degil. ayni amin ve sikin urunu. yeter kendine kufur ettigin.
  • türkiye'de bir öbür sevdiğiyle yaşamak isteyen insandır.
  • kendi donlarını yıkamak istemiyordur.
    hayatını bebek gibi evde iş yapmadan mama yiyip yatarak geçirmek istiyordur.
  • alman kadınlarla evli arkadaşlarım var ve kadının milliyetinin az fark ettiğine karar verdim, keramet evlilikte.