şükela:  tümü | bugün
  • almanya battığı için aile için sevindirici gelişme, artık anavatanlarında istedikleri gibi resilerini ve dinlerini yaşayabilirler, ilk iş olarak ayasofya camiinde şükür namazı kılmamılar.

edit: biri de gelmiş hümanizm kasmış alın size hergün okuduğunuz medyadan -yeni şafak- bir alıntı. bize bilmeden konuştuğumuz için geri zekalı diyerek, kendisi de haberi araştırmadığımızı sanarak bizi hakaret edip önyargılı davrandığı için gerizekalı çomar olmuyor mu ?

alman makamları sınırdışı için gerekçe göstermese de mahmut akyüz’ün anlattıkları, olayın doğrudan “türkiye ve recep tayyip erdoğan düşmanlığı” olduğunu ortaya koyuyor. türkiye’ye olan sevgilerini hiçbir zaman gizlemediklerini anlatan akyüz, zaman zaman bu yüzden gayriresmi uyarılar aldıklarını söyledi: “ben mahkemelerde tercümanlık yapıyordum. sığınma başvurusu yapan bir türk’ün davasında da tercüman oldum. sözlerinden fetö’cü olduğunu düşündüğüm birisi cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’a ve türkiye’ye suçlamalar yöneltiyordu. ben de ‘yalan söyleme utanmıyorsun da’ diyerek yüzüne tükürdüm. bu biraz sorun oldu. sonra oğlum türkiye’nin ve fenerbahçe’nin maçlarında evimize dev türk bayrağı astığı için uyarılmıştık. yine oğlumun giydiği ay-yıldızlı tişört dolayısıyla da yabancılar şubesinde örtülü olarak tehdit edilmiştim. almanlar bunlara çok dikkat ediyor. türkler inanılmaz baskı altında”
  • almanların kıskandığı, uçan türkiye onları bekliyor.
  • tanımsız ve yorumsuz:

"polisin kendilerine “terörist muamelesi” yaptığını ve travmatize olduklarını kaydeden aile, avukata başvurduklarını ve almanya'ya geri dönebilmeleri için bir imza kampanyası başlattıklarını söyledi."
  • darısı hükümetimizi destekleyen tüm değerli alamancı kardeşlerimizin başına, gelin avrupa kıskansın bizi burada refah ve huzur içinde yaşayın.
  • ilgili video yu izledim.

ellerine sağlık polizei.

gönder gelsinler daha fazlasını , ırmağın akışını hissetsinler.
  • 30 sene almanya'da yaşayıp da kalıcı oturum almayan bir ailenin başına gelen olaydır.
  • nasılda seviniyorlar içten içe.

bir gün firavun, şeytana bizden daha kötüsü var mı en zelil biziz galiba demiş. şeytan bir misal vermiş.

iki komşu varmış birinin süt veren ineği diğerinin ise hiç bir şeyi yokmuş, ineği olan her gün çıkan sütten bir kısmını da düzenli komşusuna verirmiş. lakin sütü alan komşu her gün beddua edermiş şu inek keşke ölse dermiş hasetlikten ve çekememezlikten.

şeytan teselliyi burada bulmuş üzülme firavun bizden daha kötüleri var, o varya komşusunun ineğinin ölmesi için her gün beddua eden sahış hahh işte allah katında o bizden daha zelil daha rezil olacak.

kıssadan hisse nedir derseniz bu başlığa bakın şeytan firavun hak getire, nasılda mutlu mesutlar almanlar bir türke hakaret eziyet etiği için, hatta bu afrikalı olabilir yeter ki müslüman olsun başı kapalı olsun biraz vatan millet sakarya yapan vatansever olsun ... peki niye böyleler çekemiyorlar hasetler, mutlu mesut olmak iyi şeylere sahip olmayı sadece kendi fırkasına kendisi gibi bok çukurunda yaşayanlara layık görüyorlar, onlara göre iyi yaşamak iyi şeylere sahip olmak onların hakkı olamaz dı. kendisini ulaşılmaz kutsal, kıymetli ve dünyayı kendi etrafında döndüğünü sanan ahmak bencil, mankurt ruhlu karaktersizler.

edit; alta türkçe dersi vermeye çalışan bir adet mankurt ile, beni vahabi olmakla itham eden avrupa menşeili bir suser var. verecek cevabınız ancak bu kadar olur etiket yafta şekilcilik. vahabi değiliz merak etme öz ve öz türk evladıyız biz bu topraklara aitiz bu toprakların bırak insanını kedisinden köpeğine kadar severiz sahip çıkarız. gerçi sende haklısın ağa babaların demeyelim sana değer vermiş oluruz, senin zihninde tasavvur ettiğin batı yada seni kendine free fan yapan aslında sana değer vermiyor sadece beynini kiralamış bedavadan kullanıyor, batının planlarını eylemlerini senin kendi fikrin sanmanı sağlıyor. bu toprakların her şeyinde nefret ediyorsunuz inancından yaşamından ananesinden ki haklısınız bu topraklara ait değilsiniz tıpkı zararlı ot gibisiniz her yerde bitiyorsunuz lakin merak etmeyin bu milletin feraseti erbain gibi öyle bir vuracak ki donup yok olup gideceksiniz.
  • demek polisin sınırdışı uygulamasının yasal gerekçeleri var ki bu uygulamayı yapıyor. ellerine sağlık. saygılar polizei. daha çok gönder, hepsini gönder.