196 entry daha
  • büyükler poz verebiliyor da çocuklar açık ediyor. belli ne oldukları. çocuklar okulun anasını ağlatan tiplere benziyorlar. almanya için hayırlısı olmuş gibi.
  • cennet vatana hoşgeldiniz.
  • çıplak arama, gece yarısı ev baskını bunlar insan onuruna aykırı şeyler.

sınır dışı edilme mevzusu hukuki bir karar değilse, alman polisinin keyfi uygulaması ise ki imkansıza yakın bir ihtimal, gerekli hukuki süreci başlatır tez zamansa haklarına ve evlerine kavuşurlar. aksi durumda yapacak birşey yok.

eğer almanyada ırkçılık yapmak gibi bir mallık yaptılarsa türkiye tam onlara göre hoş gelmişler.
  • darısı diğerlerine ne işiniz var elin gevur memleketinde cennet vatanımıza hoş geldiniz
  • almanya'dan nefret edip oraya dönmek için çırpınan aile.

hoşgeldiniz reisin kollarına
  • batık bitik almanya'dan dünya devi ülkemize gelmişler işte niye geri dönmek için çabalıyorlar *
  • polisler sınır dışı etmez de verilen sınır dışı kararını icra eder sanırım.

neyse üzülmesinler. taşı toprağı altın ülkemize hoş gelsinler. artık asrın liderinin harikulade yönetimini iliklerinde hissedebilirler. yok öyle 3bin km öteden oy verip, kaçmak. buyrun, beraber yiyelim.
  • darisi (bkz: arabada bağırarak konuşan dalyarak) in basina...
  • reislerini sevmeyen kişiyi fetöcü ilan eden çomarın ailesidir. umarım bir daha geri almazlar da reislerinin adaletinden kendisi de faydalanır...

“ben mahkemelerde tercümanlık yapıyordum. sığınma başvurusu yapan bir türk’ün davasında da tercüman oldum. sözlerinden fetö’cü olduğunu düşündüğüm birisi cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’a ve türkiye’ye suçlamalar yöneltiyordu. ben de ‘yalan söyleme utanmıyorsun da’ diyerek yüzüne tükürdüm. bu biraz sorun oldu.”
  • çok sevdikleri, uğruna hanslarla helgalarla kavga ettikleri ülkelerinde levent kırcanın filmini canlı yaşayacak ailedir.

-oğlanların birisi iş kazasında ölür
    -birisi uyuşturucudan gider
    -birisi fetöden yargılanır
    -diğeri hakim olacakken sicil soruşturmasında fetöcü kardeş yüzünden sıkıntı yaşar
    -kız şanslıysa dayakçı kocaya varır yaşlanıp kırmızı odaya konu olur, şanssızsa 3.sayfada görürüz zaten
    -karısı tüm bunlara dayanamaz kafayı yer

adam da elinde bayrak miting miting gezer çay paketi toplar

hoşgelmişler niye geç gelmişler *

edit: imla
659 entry daha
hesabın var mı? giriş yap