şükela:  tümü | bugün
  • nereden geldiğinden, nasıl yükseldiğinden tutun, 17-25 aralık olaylarına kadar her şeyini ortaya dökmüşler.

twitter flood

belgeselin 1.bölümü türkçe altyazılı

belgeselin 2.bölümü almanca

bir buçuk iki saatlik belgeseli izlemeden hemen alt tarafa biri damlamış. “malum şahıstan hiç hazzetmesem de; almanlara ne oluyor lan?”
    amk önce aç izle, kendi ülkende bu belgeseli çekecek bir kanal var mı bir düşün ve sonra almanlara laf et.

bir akıllı da fetö demiş. al adamlar fetöcü orospu çocukları hakkında ayrı belgesel çekmişler.
    fetö belgeseli

“almanya’ya taşınıp gittiğim halde neden türkiye’yi eleştiriyormuşum, neden bu belgeseli burada paylaşmışım ve neden almanya’yla ilgili kötü entry girmiyormuşum?” sanane lan it.
    29 sene yaşadığım türkiye'yi eleştiririm tabi. sağda solda gördüğüm şeyleri de paylaşırım sana mı soracağım.
    almanya’ya yerleştim, burada yeterince tecrübe kazandıktan sonra burayı da eleştireceğim dur hele. ileride uganda'ya taşınırsam orayı da eleştireceğim. koyun değiliz çok şükür.
  • izlemeye başladığım belgesel,

izleyince yorumumu yapacağım.

edit: izledikten sonraki ilk kısa yorum;

video'nun başında bahsedilen belgeselin hazırlanması için yardım eden türkler için kişi tahminlerim;

canan
    ekrem
    kemal
  • almanların ne kadar sinsi olduğunu gösteriyor.
    malum şahıstan hiç hazzetmesem de; almanlara ne oluyor lan? türkleri çok düşünüyorlarsa ırkçılığı, ayrımcılığı bıraksınlar o zaman. belki almanya’daki türkler de daha iyi entegre olurdular o zaman. gerçekten yavaş yavaş kendilerinden nefret etmeye başladım. bugün de bir haber sitesinde yine atıştım kendileriyle. neden biz sadece erkek kuaförü açıyormuşuz da erkek ve kadın kuaförü açmıyormuşuz, kadınlara saygısızmışız, entegre olamamışız. yemin ediyorum ağzınla kuş tutsan yaranamıyorsun bu şerefsizlere. illa milliyetçi yapacaklar beni. offff. sinirlendim yine. amk halkı.
  • valla onu bunu bilmem. bu konuda belgesel yapacak son ülke almanya'dır. sen önce kendi geçmişine bak domuz.
  • almanlar ırkçılığı ayrımcılığı niye bıraksın ki avel? trafikte herkesin önüne geçmeye çalışan, sokakta çekirdek yiyen, her yere leş pisliğini saçanları el üstünde mi tutmaları lazımdı? oğlum siz hiçbir zaman gelişmeyecek misiniz?

bir belgesel.
  • barış pınarı operasyonundan sonra trump ile ellerine alınca, reise saldırmaları normal.
    dön dolaş aynı terane.
  • (bkz: fetö)
  • 8. dakikadan itibaren fethullah ilişkilerinden bahsedilen belgesel.

kıskanç montajcı alamanlar.
  • ilk bölümü yarıya kadar izledim.
    belgeselde fetöcü ekrem dumanlı ve tarık toros’u yorum yaparken görünce kapattım.
    fetö işi olduğu kabak gibi belli olan bir belgesel.
  • eyyyyy zdf !!! sen kimsin beee?