şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bmw, audi, mercedes marka lüks araçlarının plakalarını türkiye'den göçtükleri şehirlerin plaka numaralarıyla aynı alarak yaptıkları sözde vatanseverliktir. şu gönderideki yorumlarda görülebilir.
  https://m.facebook.com/…4853524&id=1515897641977165

  yorumlar kanser içerir. tıklamadan önce bu riski göze alın.
 • hor görülmemesi gereken aktivitedir.

  ikinci sınıf vatandaş yerine konulduğun, entegrasyonunu tamamlayamadığın ülkede aidiyetini kendince yaşamaya çalışmak çok da yanlış değildir.
 • o da birşey mi ? ak çomar olan almanya"da yaşayan akrabalarım var. geçen gün babamla siyaset konuşuyorlar. telefonla. ama öyle ufak tefek değil hea ölümüne çomar, böyle sorgusuz sualsiz bağlanan tiplerden ve inkâr politikası yapanlardan.

  "yerli olun,milli olun" herşey düzelecek dedi orospu çocuğu. babam da diyemedi ki , be amkk pezevengi madem öyle yerli ve millilikten bahsediyorsun ne sikim işin var almanya"da ?

  bunlar böyle işte, yaslarlar sırtını alman devletine , plakadan vatan kurtarırlar, arabanın arka camını türk bayrağı kaplayıp üstüne de " ya sev ya terket " yazabilecek kadar yüzsüzdürler...
 • çok da vatanseverlikle alakası yoktur.türkiye de bile adam plakasında memleketinin plakasını,manitasıyla kendisinin baş harflerini,doğum tarihini falan denk getirmeye çalışıyor.onların da yuzde doksanı aynı sebepten böyle şeyler yapmış.

  adam plakayı 6161 almış.bunun vatan severlikle ne alakası var?