• fotoğrafi bir alman arkadaşıma attım hemen çıldırmaya başladı acil yardım please..
  • almanyada'ki amcamı aradım napıyonuz diye, tayyip'in topçularla fotoğrafını gören almanlar çıldırdı, sokaklara bira döküp milka ineklerini dövüyorlar dedi. kesin bilgi yayalım.
  • alman sitelerinde gerçekten de kuduz çomarların ağızlarından salyalar saçtığı fotoğraf.

avrupa'nın insan kalitesi en düşük ülkesi, bu çocuklar size ne etti? şu adamı ve partisini günahım kadar sevmiyorum, buna oy verenlere de saygım azalıyor da, şimdiye kadar ne yamuk yaptılar size? haa, bir de şu ilk ikisi alman marşını söylemiyordu, değil mi? bizim ardalar, volkanlar, emreler gibi popülizm yapıp, taraftarı boşa gaza getirip sonra da sahada yokları oynasalar ne güzel olurdu, değil mi? istiyorsanız bir tane daha aynı karakterde topçu bozuntusu yetiştirip size göndeririz.

ne yaptılar?
    reus gibi ehliyetsiz araç mı kullandılar?
    grosskreutz gibi ırkçılık skandallarına karışıp yerlere uluorta mı işediler?
    gece hayatına mı atıldılar?
    kumara mı bulaştılar?

hiçbiri.

işinde gücünde, çalışkan ve efendi çocuklar. hatta çoğu alman oyuncunun yapamadığını/cesaret edemediğini yapıp dış dünyaya açıldılar. onlar gibi yerinde saymaktansa, kendilerini geliştirmeyi seçtiler.

umarım ilk ikisi alman milli takımından istifa eder. sırf bir fotoğraf yüzünden hakaretlere uğrayacaklarsa, almanya onları hak etmiyor.

edit: türk kökenli oldukları için değil, tipik alman aptallığını gözler önüne serdikleri için hunharca yazdım. suriye, ırak, çin, rus, japon vb. asıllı olsalar yine aynısını yazardım.
  • siz dalga geçiyorsunuz fakat almanya'nın ve avrupa'nın en büyük gazetelerinden biri olan bild gazetesinin resmi sitesine girerseniz bu haberin sitenin ana sayfasında büyük bir yer kaplayarak yayınlandığını görebilirsiniz.
  • çıldırma var evet ama o "bizi artık salak yerimn koyup ülkenizde reklam yapmayın" çıldırmasıdır..
    dağılabilirsiniz..
  • alman olmak da zor, habire bizi kiskaniyorsun.
  • zamanında melih gökçek ile (bkz: heather nauert) polemiğe girmişlerdi.gerçi tek taraflı polemik gibiydi,gökçek boş boş,asarım keserimci twitler atıp duruyordu,heather'ın gördüğünden bile şüpheliyim,herhalde yardımcıları falan haber veriyordu.
    gazetecinin biri, basın mensuplarına açıklaması esnasında,heather'a gökçek'in twitleri hakkındaki görüşlerini sordu,heather 'ona cevap verip onu onurlandırmayacağım' demişti.hiç unutmuyorum o cevabını.
    bence almanlar da aynı sebepten ötürü meseleyi düşünmüyorlardır bile.
  • cari fazla>cari açık
    kıskanan kim acaba?
hesabın var mı? giriş yap