şükela:  tümü | bugün
  • almanlarin* 10 gün sonra rusya'da düzenlenmeye baslayacak dünya kupasi icin cikardiklari, 1941 yilindaki barbarossa harekatı'na atifta bulunan, üzerinde diesmal kommen wir im sommer yazisi bulunan t-shirt'tür.

türkcesi; "bu sefer yazin geliyoruz!"dur.

bakalim bu sefer stalingrad'in ötesine gecebilecekler mi...

edit: yagmur baslar baslamaz peydah olan semsiyeciler gibi damlamis hemen her seyi ciddiye alan keyif emiciler.. bu sigirlarin kitabinda eglence diye bir sey yok. 2. dünya savasi filminde nazi sembolü görse aglar bu tipler bu yaptiginiz suc diye. "o entryi silmezsen yarin savciliga gidiyorum" diye bir hitler capsi vardi arkadasa ondan yollayalim.
  • en azından 80 yıl sonra da olsa akıllandıklarını göstermiştir.
  • faşizan bir tasarım olmasına karşın güzel bir espri barındırır.
  • koskoca nazi işareti var, bu almanya'da yasak, sizin amk ben.

yarrak kürek tişört, yapanın ve beğenenin götüne girsin.
  • başlığı açan salağın yaptığı yanıltma. almanlar değil, neo-nazi alman fanatiklerin yaptığı bir şeyi sanki almanlar resmi olarak yapmış gibi lanse etmek dahiyane bir fikir hakikaten.
  • adamların fıtratında var abi,ne olursa olsun cermen olmanın verdiği militarizm ,nasyonalizm en humanist geçinen almanın bile kanlarında dolaşıyordur,genlerine işlenmiştir. *
  • savasi, kisin baslattigi icin kaybettigini sanan dallamalarin tshirt’udur.

ulan o harekat bir sezonluk bir olay degildi ki, 1941’de basladi 1943’e kadar surdu. tam 3 yas 3 kis yasandi.

hangi yaz ayindan bahsediyorsunuz?
  • canavar gibi baskı, güzel tişört. rusya’da giyebilecek babayiğit nasyonal sosyalistlere saygı duyarım.
  • 8 defa bakmama rağmen ekşi yazarlarının bahsettiği gamalı haçı göremediğim; ama askerler ve kullanılan fonttan kaynaklı gayet nasyonel sosyalistleri hatırlatan t shirt.

bunu moskova'da giyebilirler mi ?, dolaşabilirler mi ? o konuyu rusya'da yaşayan yazarlara bırakıyorum.
  • stalin'in ''unutulmamalıdır ki rusların iki büyük generali daha vardır; aralık ve ocak. '' sözüne atfen tasarlanmış tişörttür ve ahhahahah'dır.