şükela:  tümü | bugün
  • en azından tavan hariç hepsi boyalı kelimesini duymayacağın bir satış olacak :)
  • arabalardan anlamiyorum sadece düz bir araba kullanicisi olarak benim düsüncem;
    arabanin fiyati 850 +
    tüv 200 euro+
    mühendisin cikaracagi masraflar +
    bozuk olan kismin masrafi,
    elemanda zaten belirtmis arabayi hurdacilara satmak istiyor diye.
    yani bas agritir.
    tüm bunlarin yaninda audinin her tamirciye gidisi 500 euro arti parca masraflari

yani cok masrafa patlar degmez
    not: benim bir audim bile olmadi
  • zamanında bizim alamancılar elimize geçmeyen arabaları hakkında atışırken" sizin arabayı çöpe atmak için 300 mark isterler " diye iddiaalaşmışlardı da biz inanmamıştık.
  • salağın birisi de “hiçbir alman 850 verip almaz üzerine 3-5 daha koyup 3000-3500 euro’ya yürüyeni sağlam , başını ağrıtmayacak araba alır.boşuna laf yapmayın”demiş.
    lan dingil burda birim 3000-3500’e bisiklet veriyorlar.
  • kiloyla satsa demir parası daha çok tutar. nasıl bu kadar ucuza satılıyor anlamıyorum gerçekten. birileri bizi çok fena doggy style.
  • hala yok pert, yok 20 yaşında, yok masraflı falan diyenler var. mesele arabanın iyi ya da kötü olması değil. mesele 850 birime bir araba alınabilmesi. türkiye'de 850 birime ancak benim yarrağımın başını alırsınız.
  • çok masraflı elde patlar he mi?
    şimdi malum ilan sitesine girip ülkemizdeki en azından yürür vaziyetteki dizel+otomatik en ucuz araca bakın bakalım ne kadar.
    isterseniz yorulmayın ben söyleyim size. bakın burası çokomelli 1983 model bir adet golf. fiyatı 18.250tl. euro karşılığı 2.800 euro.
  • audi a4 almak isteyen suserler için de şöyle 400 €'luk bir ilan mevcut.
    link.
  • ya arkadaş araba tabi ki almanyada ucuz, o farklı bir konu ama yıl olmuş 2020, euro olmuş 7 lira, hala x birim para yazan mallar var. aynen sevgili mal kardeşim 1 lira = 1 euro. böyle dümdüz hesaplayabilirsin. para birimi, çapraz kur, alım gücü falan nedir ki. benim yaptığım işi türkiyede yapanlar 10 15 bin birim para maaş alıyor, ben burda 4000 birim para alıyorum. olmaz olsun böyle almanya, türkiyede maaşlar olağanüstü yüksek abi. yarın gidip maaşıma yüzde 300 zam istiyorum.
  • böyle arabaların prese atılıp geri dönüşüm yapıldığı bir video izlemiştim youtube'da. resmen oturup ağlayacaktim gözlerim doldu. ülkenin yarısi afedersin göt verir o arabalara binmek için adamlar gidip paramparça ediyor