şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bilenler bilir o kadar edepli sekilde bisiklet sürerler ki etekleri ne kadar kisa olursa olsun donlarini asla göremezsiniz.

  edit:
  şahsım ve türk erkeklerinin bisiklet süren kadinlarin donuna bakarak tatmin olan sapiklar oldugumuz gibi ithamlarda bulunulmuş.
  yurtdisina ilk yerlestigim yillarda (almanya da yaşamiyorum bu arada) cinselliğin afrikasi oldugumuz ve bizim kadar göte memeye aç başka millet olmadıgı konusunda hemfikirdim aradan geçen yillar sonunda bir çok milletten arkadaşim oldu ve aslinda diger erkeklerin de en az bizim kadar kadinlara düşkün birer am beyinli olduğu kanaatina vardım. dunyanin neresine giderseniz gidin karşidan mini etekle bisiklet süren hoş bir kadin gelirse onun donu görmeye çalışılır. hatta buna kadinlarda dahildir. burda aslinda merak edilen donun kendisi degil onun görülebilme olasılığıdır.
  ayrica mini etekle bisiklet süren alman kadinlarin da " şayze bugün mini etek giydim ama bisiklet sürmem gerekti şimdi ne kadar orta doğulu erkek varsa hep donuma bakmaya calisacaklar. ahh ah nerde bizim gözü donda olmayan alman erkekleri" dedigini sanmiyorum.
  bunun dışında (spor hariç) günlük kiyafet olarak tayt giyenler ve rahatsız oldugu bütün kadinlar tarafindan kabul edilir olduğu halde varligini sürdüren g-string i nasil açıklayacaksınız? sonuç: hepsi degil ama bazi kadinlar kalçalarını göğüslerini ve donlarini teşhir etmekten ve etrafinda ki erkeklerin ona kaçamak bakişlar atmasindan hoşlanabilir.
 • bilenleri duşa soktun kardeş.
 • etekle nasıl oluyor o işler ben pantolonla rahat oturamıyorum tayt falan var bu iş için sağa sola takılmamalı temiz sürüş sağlamalı falan *
 • (bkz: almanyada)
 • alman kadınlarının beceriksizliğini gösterir, mine etekle bisiklet sürüyorlar ama donlarını göstermeyi beceremiyorlar. hem ahlaksız hem beceriksizler. mine etekle bisiklete binmek orucu bozar mı
 • hollanda da ayni dertten muzdariptir. ne kadar kisa etek giyerlerse giysinler kadinlarin donlarini goremezsiniz. fizik kurallarina aykiri fakat durum boyle.
 • (bkz: caps ver piç)
 • isterlerse çıkplak sürsünler. kime ne ya...
  geçenlerde motoaikletimle giderken yanımdan geçen etekli motosiklet sürücüsüne millet dönüp dönüp bakıyordu. hepsi adına ben utandım, duruma iğrendim ayrıca. şu kem bakan gözleriniz kör olsun diyeceğim de neyse...