• bilenleri duşa soktun kardeş.
  • almanya'ya gittim. sadece ben ve benim gibi elitler gidebilir.

gorgusuzun konusu. bilenler bilir.
  • hollanda da ayni dertten muzdariptir. ne kadar kisa etek giyerlerse giysinler kadinlarin donlarini goremezsiniz. fizik kurallarina aykiri fakat durum boyle.
  • bu kadar absürd tartışma da ancak bir ortoduğu ülkesinde olur. hep derim, "ortadoğu; dünyanın göt deliğidir" diye. dünyanın tüm pislikle mi bir yerde toplanır arkadaş. bir rahat bırakın lan şu kadınları. bırakın da kendi giyimleri, bedenleri hakkında kendileri karar versin. niye her şeye atlıyorsunuz abi.

tanım: etekle bisiklet süren kadının donunu görerek bile tahrik olacak yurdum insanlarını ve bu insanların kadın konusunda hiç bir zaman level atlayamayacağını gösteren başlık.
  • bilenler bilir o kadar edepli sekilde bisiklet sürerler ki etekleri ne kadar kisa olursa olsun donlarini asla göremezsiniz.

edit:
    şahsım ve türk erkeklerinin bisiklet süren kadinlarin donuna bakarak tatmin olan sapiklar oldugumuz gibi ithamlarda bulunulmuş.
    yurtdisina ilk yerlestigim yillarda (almanya da yaşamiyorum bu arada) cinselliğin afrikasi oldugumuz ve bizim kadar göte memeye aç başka millet olmadıgı konusunda hemfikirdim aradan geçen yillar sonunda bir çok milletten arkadaşim oldu ve aslinda diger erkeklerin de en az bizim kadar kadinlara düşkün birer am beyinli olduğu kanaatina vardım. dunyanin neresine giderseniz gidin karşidan mini etekle bisiklet süren hoş bir kadin gelirse onun donu görmeye çalışılır. hatta buna kadinlarda dahildir. burda aslinda merak edilen donun kendisi degil onun görülebilme olasılığıdır.
    ayrica mini etekle bisiklet süren alman kadinlarin da " şayze bugün mini etek giydim ama bisiklet sürmem gerekti şimdi ne kadar orta doğulu erkek varsa hep donuma bakmaya calisacaklar. ahh ah nerde bizim gözü donda olmayan alman erkekleri" dedigini sanmiyorum.
    bunun dışında (spor hariç) günlük kiyafet olarak tayt giyenler ve rahatsız oldugu bütün kadinlar tarafindan kabul edilir olduğu halde varligini sürdüren g-string i nasil açıklayacaksınız? sonuç: hepsi degil ama bazi kadinlar kalçalarını göğüslerini ve donlarini teşhir etmekten ve etrafinda ki erkeklerin ona kaçamak bakişlar atmasindan hoşlanabilir.
  • isterlerse çıkplak sürsünler. kime ne ya...
    geçenlerde motoaikletimle giderken yanımdan geçen etekli motosiklet sürücüsüne millet dönüp dönüp bakıyordu. hepsi adına ben utandım, duruma iğrendim ayrıca. şu kem bakan gözleriniz kör olsun diyeceğim de neyse...
  • isterlerse çıplak sürsünler. kime ne ya...
    geçenlerde motoaikletimle giderken yanımdan geçen etekli motosiklet sürücüsüne millet dönüp dönüp bakıyordu. hepsi adına ben utandım, duruma iğrendim ayrıca. şu kem bakan gözleriniz kör olsun diyeceğim de neyse...
  • alman erkeklerinin imtihanı da bu galiba kolay gelsin.
  • foto moto bişi atın şuraya kuruduk aq.
  • belki de don giymiyolardir. olabilir mi? caps please
hesabın var mı? giriş yap