• devletin sübvansiyon olarak olaya girmesi ile sosyal bir sorunu şimdiden istemeyen hükümetin, sığınmacı gençler için devlet destekli flört kursları başlatması.

kadınlara nasıl yaklaşacakları uygulamalı olarak anlatılıyormuş.

video
  • propoganda oldugunu dusundugum sey.

almanya'ya siginmaya giden adam o kadar almanca mi bilir? hadi 3-5 kisi bildi diyelim cogunlugu bu kadar almanca ogrenmez, ogrenemez.
  • almanlar yine bizde çalmış, nedir bu almanların bizi çekememezliği.
    (bkz: kiev otobüsü)
  • tecavüz kaçınılmazsa eğitemeye bakacaksın demişler
  • medeniyet dedigin baska sey canim.
  • daha ilerleyen safhalarda başını da tutuyorlar mı diye merak ettiğim durum..

dersteki hatunları gören suriyeli de ben bu şartlarda okumuyorum arkadaş deyip dersi asabilir..
  • harika bir olay bizim bu adamların seviyesine varmamıza yüzyıllar var. video tutorial varsa torrentden indireyim ben bunu bilgi paylaştıkça büyür.
  • almanya bile seksist çıktı rıza baba. bu kursun aynısından kadınlara da vermiyolarsa burda bir sıkıntı var. iki ihtimal çıkıyor ortaya ilk anda. ya bizim almanlar bunlarla ilişkiye zaten girmez diyor ya da kadınlar nasıl olsa tecavüz edemiyor diyip önemsemiyor. vay neresinden bakarsan bak pragmatistsin alamanya...
  • interaktif olarak kursu takip edeceğim zira bende bilmiyorum kadınlara nasıl yaklaşılacağını.

+filiz sevişelim mi.
    -yok.
    +o zaman bir kere elleyeyim.
    -manyak mısın sen.
    +bari bir kere bakayım.
    -ay sapık var.
hesabın var mı? giriş yap