şükela:  tümü | bugün
 • gün geçmiyor ki hayat tarzına karışma konusunda haddimizi aşmayalım.

  https://twitter.com/…tatus/1165611689817124864?s=19

  almanya'nın duisburg şehrinde bir grup türk ve alman birbirine girdi. 2 kişi yaralandı.

  kavganın sebebi, 20 yaşındaki bir türk'ün, yoldan geçen 50 yaşındaki bir alman kadının mini etek giymesine karışması.

  türkçe kaynak:
  https://m.arti49.com/…tek-boyu-kavgasi-1817519h.htm

  alman kaynak:
  https://www.wochenblick.at/…utschen-wegen-minirock/
 • şükür bugün de utandık
 • türklerin almanya'da bile türklük oynaması durumu.

  kardeşim kendi ülken değil zaten. adamlar sana kucak açmış. haddini aşıp neye niye karışıyorsun? (özgürlük vs. vs. hiç girmiyorum bile bakın. anlamıyoruz çünkü)

  sonra almanya bizi kıskanıyor. kıskanırlar tabii. şu aşmış bakış açısını, şu yüce görüşünü niye kıskanmasınlar senin a ortadoğulum benim?! güzel ortadoğulum.
 • gerizekalı kezban. elin almanı’nın ülkesinde kadına karışıyor. evire çevire dövüp almanya’dan sınır dışı edeceksin kevaşeyi
 • ulusal rezilliğimizi almanya'ya da ihraç ettiğimizi gösteren olaydır. hep batının ahlaksızlığını almayalım diyorduk. çok şükür kendi ahlaksızlığımızı batıya götürmeyi başarmışız.
 • hey gurbetçi türk,

  mini etekten, almanların ulu orta sevişmesinden, güneş görünce parkta bikini ile güneşlenmelerinden, bira festivallerinden, dillerinden, tavırlarından... kısaca her şeyden rahatsız olabilirsin.

  o zaman onların sana uyum sağlamasını bekleme, terk et o ahlaksız, dinsiz, ırkçı ülkeyi. gel beraber kıskandıralım helga'yı, hans'ı.
 • bu mk siyasal islamcı böcekleri böyledir. önce kendilerini acındırıp yerleşirler. sonra çoğalırlar. sonra yeterince çoğaldıklarını hissettiklerinde tacizlerine başlarlar. sonra en haklının kendileri olduğu yönünde kendilerini ajite ederler. sonra da önce psikolojik sonra fiziksel terör estirmeye başlarlar. adam gibi adamlara vize vermeyip bu böcekleri beslemeye devam eden ülkelere müstehak aslında. biz vize diye gitsek geri çevirirler. önce türklüğüne değil dünyaya bakışına bakmayı öğrensinler vize isteyenlerin.
 • 50 yaşındaki teyzenin etek giydiğini görünce kendi annesinin de etek giydiğini hayal edip dellendi muhtemelen bireysel alan kavramından bihaber canlı. almanca konuşuyor ama almanların yaşam biçimine saygı göstermiyor.