şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanırım sırp asıllı birilerine ait ormanda her türlü yemek yapımını anlatan muhtesem videolara sahip youtube kanalı. insan izlerken inanılmaz bir huzur buluyor, özellikle yemek hazırlanırken yandan akan derenin sesi, görüntüler vs. inanılmaz. karınınız aç değilse ve biraz huzur bulmak isterseniz buyurun burdan alalım:

  https://www.youtube.com/…l/ucvvanxq2ymc_qlc7qfpa2yq
 • bu yaşıma geldim, şu kanaldan her video izleyişimde ağzının suyu akmak deyimini tekrar tecrübe ediyorum. güzel yanı, her şeyin doğalını (coğunu kendilerinin yetiştirdikleri) kullanmalarıdır.

  videolarından çıkartabildiğim kadarıyla abiler sırp ve bu kadar yetenekli olmaları askeri bir geçmişe sahip olduklarını da düşündürüyor. bir yerlerde "yemek dünyasının planet earth'ü" denmişti bu kanal için. sanırım en doğru tanımı o.

  siteleri;
  http://www.almazankitchen.com/about-us/
 • yaklaşık iki aydır izlediğim ve ulan bi insanın eline yemek yapmak bu kadar mı yakışır dediğim kanal. lezzet fışkırıyor ekrandan azizim. eşime dostuma tavsiye ediyorum denk geldikçe. yemek yapmaktan keyif almak böyle bir şey olsa gerek.
 • youtube'da, üstüne yemek kanalı tanımıyorum. yapılan tüm yemekler doğa ile iç içe, adeta sevgi katılarak yapılıyor. hepsinden ziyade, adamın kullandığı bıçağa hastayım. o ne güzel bir şeydir öyle. patatesleri turşu keser gibi kesiyor mübarek.

  bu kanal sayesinde kilo aldım. yatmadan önce illa ki birkaç video'sunu izliyorum. bol kalorili tarifleri izledikten sonra kendimi dolabın kapağını açmış bir vaziyette buluyorum. tabii bu dayılar gibi dauphinoise, stroganoff, steak sandwich yapamadığım için, peynir-ekmek ikilisine talim ediyorum.

  prodüksiyon süper. kamera açılarının güzelliği resmen büyülüyor insanı. adam köze bile zoom yapsa, ortaya süper bir görsel çıkıyor.

  bazen bizim kültürümüzden lezzetleri biraz kendince uyarlayıp, yayımlayabiliyor. mesele bu video da bildiğin tandır ekmeği ve cacık yaptı. olsun ama, biz onu pııçağıyla sevdik.
 • izlemesi çok keyifli, her anı ağız sulandıran bir şölen. doğal ortam güzel, malzemeler güzel, yemekler güzel.
  gördüğüm kadarıyla youtube kullanıcıları arasında da biraz alayla karışık sözü edilen bıçağı şam çeliğinden yapılmış dövme bir bıçak, işin sırlarından birisi de bu olsa gerek.
 • her daim aç olabilme potansiyeline haiz bir insanım, dolayısıyla bu kadar başarılı bir mutfak kanalının da beni kurt gibi acıktırması beklenir değil mi ?
  hayır!
  özeniyorum, ağzım sulanıyor vs ancak bu adamları izlerken bir dinginlik, huzur ve uyku hali sarıyor beni...
  uykusuzluk çekiyorsam bir almazankitchen videosu patlatıyorum ve kuş gibi oluyorum.
  efsane iş yapıyorlar.
 • açık ara youtube'un en iyi yemek kanalı. yarattıkları doğal konsept olsun çekimlerin kalitesi olsun her şeyleriyle efsaneler.
 • bir yemek kanalı nasıl olmalı sorusunun cevabı niteliğindeki youtube kanalı.

  onlarca yemek kanalı takip ederim, böylesi yok. terapi gibi bir şey. bıçaklarının da hastasıyız lakin $340'mış kendileri.
 • akıllara zarar güzel yemekler yapılan youtube kanalı. ağzınız sulanmadan video izlemeniz imkansız. hocam biri bana şunun izahını yapsın.

  allahım, acıktım :(
 • karnınız açken kesinlikle izlenmemesi gereken youtube kanalı. tok olduğunuzda da izlenmese olabilir.