şükela:  tümü | bugün
  • "iletişimde iletişim" (elma yayınevi) adlı kitabın yazarı.

1970, istanbul doğumlu almila hanım, eğitimini tiyatro dekor kostüm üzerine almış. çeşitli firmalarda dekoratörlük yapmasına karşın, müzik hayatına bateri çalarak başlamış. birçok kez en iyi baterist ödülü kazanmış. 10 yılı aşkın radyo ve televizyon deneyimi bulunan dalkılıç 1997'den beri akademik ders vermekte ve halen yurtdışında bir yerlerde öğretim üyesiymiş.
  • kendisiyle 2009 yılında "etkili iletişim" seminerinde tanışma fırsatım oldu. bir gün boyunca keyifli bir sohbet&eğitimimiz oldu grupça. acayip neşeli ve deli dolu bir insan. yüzündeki o samimi gülümsemesi karakterini birebir yansıtıyor. pek istekli gitmemiştim ozamanki seminerine zira çalıştığım kurumun zorunlu katılımı vesile olmuştu ama şimdi olsa yine aynı şey düzenlense bu sefer isteyerek katılırdım. hakikaten insan ilişkilerinde çok ince detaylara parmak basıyor kendisi, günlük hayatta aslında hep es geçtiğimiz ince detayları resmen tiyatro oyunuyla bize anlatması insanın hemen konuyu kapmasını sağlıyor. bu eğitim sayesinde iş yerindeki bazı arkadaşların içindeki tiyatro yeteneğine dahi şahit olmuştuk.
  • bugün eğitimine katılarak tanışma imkanı bulduğum hocadır.on parmağında on marifet cümlesinin yakıştığı ender insanlardandır.pozitif enerji dolu ve keyifli bir eğitim yaşatmıştır,sağolsun varolsundur.