şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: sabim)
  • başbakanlık koordinasyon merkezinin yaptığı açıklamada, 10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama sırasında yaralananlarla ilgili bilgi almak isteyenlere 24 saat hizmet verecek olan hat (bkz: sabim). önemli.
  • hastanelerden bilgi almak için aranabildiği belirtildi. ankara'daki mağdurlar ve kan ihtiyacı durumlarını öğrenmek isteyenler güncel bilgi alabilirmiş.
  • ''buna bakmak istemiyorum'' diyen ve sonra da tahlil sonuçlarını değerlendirmeyen aile sağlığı merkezi doktorunu şikayet ettiğimde çağrı merkezi elemanı sevilay hanım tarafından '' doktorunuz size sinkaflı küfür ve şiddet uygulamadığı sürece idari işlem başlatamıyoruz. doktorun kendi insiyatifindedir.'' diye sosyal devlete ve eşit sağlık haklarına uygun olmayan bir durumu normal gösterip görüşmeyi sonlandırmaya çalışan yapıya sahip şikayet hattı.
  • tütün ve tütün mamulleri ile ilgili birimine ali sami yen stadyumunu sanırım 50.kez bugün şikayet ettim.

49.şikayetimi geçen sezonun başında iletmiştim.

aylar sonra 50. şikayetimi de iletmeme neden olan mesele ise bir dallamanın stadda fosur fosur puro içmesi ve hemen arkasında babalarıyla maç izlemeye gelen küçük çocukların dumandan gebermeleri oldu.
    adamı uyardık ama umursamadığı gibi bir de kendisini savundu sığır.

bundan sonra her hafta şikayet etmezsem fenerli olayım.

not: muslera
  • ali sami yen stadyumunu tam 7 defa sigara içme yasağı konusunda ihbar ettim kendilerine. bunlardan 4’ü maç başladığı anda idi.

7’si de “kural ihlali yok” olarak sonuçlandı.

agafafshjk

yazarken bile kahkaha attım.