*

şükela:  tümü | bugün
 • geçtiğimiz cuma ev adresime 2 yil önce yaptığım ufak hasarla sonuclanan trafik kazasına ait ilamli icra yollayan art niyetli firma.

  icra sebebi kiralık aracın 10 gün sanayide yatmış olmasından dolayı is kaybı yazmislar.

  gerekli itiraz yapildi. 2 sene önceki kazaya ait icrayi yaz döneminde yollayarak itiraz için 1 hafta mühleti olan paraya çökme derdindeler. 1 hafta icinde itiraz etmezseniz icra kesinlesiyor.
 • kendilerinden bahsettikleri gibi kaza hasarları, sigorta masrafları gibi işlerle ilgilenmek yerine insanların evlerine uydurulmuş ve hiç bildirilmemiş borçlarla icra yollayan firma .
  sonra yok itiraz, yok mahkeme, yok aramızda anlaşalımla devam eden süreçte seçtikleri masum kişi aslında ciddi şekilde tanzim edilmesi gereken kayıplara uğruyor.

  firma çalışanlarının ayın elemanını seçip alkışladıkları bir video var nette. kim hangi masum kazazededen ne kadar koparabildi o ayın elemanı oluyor sanırsam.

  hem firma hem de bu usulsüzlüklere alet olan çalışanları elbet bir gün sert kayaya çarpacaklardır.
 • "çantacı avukat" diye adlandırılan hastanelerde / morglarda dolaşıp bedeni hasarlar için vekalet toplayan adi firmalardan / hukuk diplomasına sahiplerden (avukat demek ayıp olur)

  normal yollarla sigorta şirketlerinin hasar departmanlarına başvurunuz.

  bu dolandırıcılara inanıp paranızı kaptırmayınız.