şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: singwa hamgge)
  yong-hwa kim 'in uyarlayıp yönettiği 2017 model güney kore filmi. iki part'tan oluşmakta. ikinci bölümü 2018 yazında gelecek.

  kore sinemasında en çok izlenen ve en çok gişe yapan ikinci film olma özelliği de taşımakta. tabii en çok salonda da gösterilmesinin bunda payı yüksek.

  fantezi ile dramın güzel bir sentezi film. filmin büyük bir kısmı yeşil ekran üzerinde çekilmiş. bu yer yer göze batsa da sonlara doğru film efektlerde muazzam işler başarıyor. duygusal geçişler klasik kore filmlerinde olduğu gibi, yani ağlamanız garanti. özellikle anasının kuzusu olanlar hıçkırıklara boğulabilir sonlarda.

  http://asianwiki.com/…with_the_gods:_the_two_worlds
 • mutlaka izlenmesi gereken, başarılı bir film.
 • önce şaşırtan daha sonra eğlendiren akabinde heyecanlandıran sonunda ise ağlatan bir filmdir.

  kore filmlerine bakışım her zaman için sert olmuştur. izlemem ulan! sevmiyorum adamların çektiği filmi. tamam konuları efsane ama çekimleri ve oyuncuları hoşuma gitmiyor derdim. ancak uzun uzun zaman sonra ilk kez yanlışlıkla bir kore filmine denk geldim ve yanlışlıkla izledim.

  evet, sırf fantastik bir film arayışım var diye yanlışlıkla açtığım bir film oldu. ama umarım hayatımda yanlışlıklar hep böyle güzel olur.

  spoilera, film anlatımına, ıvıra zıvıra hiç girmiyorum yok ihanetten yok aldatmadan yok saygısız evlattan bahsetmiyorum. görüyorsunuz anlatmaya gerek yok!

  mitosu işleyişi müthiş hoşuma gitti. tanrıların insani oluşu ve sorguların gayet açıklayıcı ve net oluşu harbi iyiydi. resmen bir anime havasında ancak animeden daha etkileyici.

  özetle; olmuş bir filmdir. izleyin ulen!

  şahsi puanım: 7,4/ 10.