şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da yazar.
 • twitter'da çok takipçisi olan bir kullanıcı. bokunu çıkarmadan geyik yapan. işletme bölümünden nefret eden kişi.
  [https://twitter.com/alosmanic https://twitter.com/alosmanic]
 • twitter fenomeni eleman. doksan birli olduğunun öğrenilmesi tarifi mümkün olmayan acılara gark etmiştir. oğlum anan baban birkaç sene evvel yapsalarmış ya seni, çok ayıp etmişler.
 • işletme okumama rağmen kızamadığım insan. keşke tanışsak bir yerlerde, zeki yakışıklı erkekler her zaman 10-0 öndeler yapacak bir şey yok
 • bir zamanlar twitterda kaliteli geyikler ceviren, şimdiyse ugruna agarttigi saçlarıyla tepecikte doktorluk yapan, ara ara takip ettigim ali osman kisisi.
  bana gore kendisinin twitterdaki donum noktasi gezi parki eylemleri sirasinda yasandi. ondan önce, ki bu asıl kaliteli fenomenlerin var oldugu bir dönemdi bence, isletme okuyanlara yuklenmeli tweetleriyle epey guldururken gezi parki olaylari sirasinda sosyal medyayı kitle iletisim araci olarak kullandi, zira fazla bir takipcisi vardi, hatirladigim ilk ciddi alosmanic tweetleri de o gunlere ait. o donem bi ciddiyet kazandi cocuk. sonra sevgili edindi bayagi guzel kısmi yabanci bir kızdı. onunla birlikte de hayvan haklarina falan farkindaligi artti, tabi bu arada okulu bitirmek uzereydi vs derken sosyal medya fenomenligini adete bir kenara bırakıp yardım melegi oluverdi. bu pakiteysis falan hala 'üniversiteye girebilmis ama ders calismayan sorumsuz ogrenci' tweetleriyle fenomenligini korumaya calisirken alosmanic son zamanlarda cogunlukla sosyal medyada seslerini duyurmaya calisan insanlarin tweetlerini rtlemekle mesgul. bi de az once fark ettim ki sevgilisinden ayrilmis. bayagi yakisiyorlardi neden ayrildilar acaba cok uzuldum.

  sevgili alosmanic, cizgini hep begendim hep takdir ettim. tanissak hep cok iyi arkadas olabilecegimize inandim. sanırım gizli de bi crushim var sana, maşallah yakisikli da cocuksun. umarim mutlu olursun, hoscakal.
 • senelerdir tweetlerini beğenerek takip ettiğim fenomen. şu aralar vaktinin çoğunu alçı yaparak harcıyor. ‘ortopedi geldi mi hocam?’