şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalı sahıbısı, teknoloci incelemeleri yapan bir zat-ı muhterem. eli yüzü düzgün biri. güzel anlatıyor. video, ışık, ses ve düzenlemeleri gayet başarılı.

gerçi bazen çok pahalı şeyleri tanıtıyor zengin diye kıl oluyorum herife :)

djı osmo mobile nedir arkadaş. sarsıntısız video çekmek için 1300 tl verilir mi?

neyse. güzel arkadaş. sevdim. parlar bu adam. ilk ben yazayım istedim.

gıybet: sanırım manitasının adı merve. vidoların birinde aramıştı :) hatta tahminimce video edit işini de merve yapıyo. profesyonel bir elden çıktığı çok belli.
  • tek tek konuşuyor. tekrar yazıyorum, tek tek konuşuyor. anladım ki youtube mecrasında en çok bunaldığım şey herkese mer has bdasb ajsbfn a r allx lkjfl (herkese merhaba arkadaşlar) girişini ışık hızında duymakmış. sonunda adam gibi biri çıktı da tane tane anlatıyor bir şeyleri. samimi, markaların dayatması ve gereksiz reklamı olmadan objektif incelemeler yapmış. tavsiye ediyorum. takip edin abone olun. note 8 başlığında biri paylaşmış videosunu. ben reklam yapmıyorum birinin reklamıyla buldum beğendim.
  • iphonedo veya genel kullanıcı gibi, kendi imkanlarıyla inceleme yapan biri.

https://www.youtube.com/user/adlkgjsklr

kendi imkanlarıyla olduğu için az ve öz video yayınlıyor. videolarındaki görsellik hoşuma gidiyor. anlatımda da laf kalabalığı yapmıyor.

samsung galaxy note 8 başlığında ben paylaşmıştım ancak reklam amacıyla değildir. kaliteli inceleme (daha doğrusu her sektörden iş) yapanı paylaşırım ki millet inceleme adı altında goygoy çekmesin. (bkz: #71533374)

bugün de "takip edilesi youtube kanalları" başlığında genel kullanıcı'yı paylaştım. halbuki ikisini de tanımam. sadece yaptıkları işe değer veriyorum.