şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube kanalı sahıbısı, teknoloci incelemeleri yapan bir zat-ı muhterem. eli yüzü düzgün biri. güzel anlatıyor. video, ışık, ses ve düzenlemeleri gayet başarılı.

  gerçi bazen çok pahalı şeyleri tanıtıyor zengin diye kıl oluyorum herife :)

  djı osmo mobile nedir arkadaş. sarsıntısız video çekmek için 1300 tl verilir mi?

  neyse. güzel arkadaş. sevdim. parlar bu adam. ilk ben yazayım istedim.

  gıybet: sanırım manitasının adı merve. vidoların birinde aramıştı :) hatta tahminimce video edit işini de merve yapıyo. profesyonel bir elden çıktığı çok belli.
 • tek tek konuşuyor. tekrar yazıyorum, tek tek konuşuyor. anladım ki youtube mecrasında en çok bunaldığım şey herkese mer has bdasb ajsbfn a r allx lkjfl (herkese merhaba arkadaşlar) girişini ışık hızında duymakmış. sonunda adam gibi biri çıktı da tane tane anlatıyor bir şeyleri. samimi, markaların dayatması ve gereksiz reklamı olmadan objektif incelemeler yapmış. tavsiye ediyorum. takip edin abone olun. note 8 başlığında biri paylaşmış videosunu. ben reklam yapmıyorum birinin reklamıyla buldum beğendim.
 • iphonedo veya genel kullanıcı gibi, kendi imkanlarıyla inceleme yapan biri.

  https://www.youtube.com/user/adlkgjsklr

  kendi imkanlarıyla olduğu için az ve öz video yayınlıyor. videolarındaki görsellik hoşuma gidiyor. anlatımda da laf kalabalığı yapmıyor.

  samsung galaxy note 8 başlığında ben paylaşmıştım ancak reklam amacıyla değildir. kaliteli inceleme (daha doğrusu her sektörden iş) yapanı paylaşırım ki millet inceleme adı altında goygoy çekmesin. (bkz: #71533374)

  bugün de "takip edilesi youtube kanalları" başlığında genel kullanıcı'yı paylaştım. halbuki ikisini de tanımam. sadece yaptıkları işe değer veriyorum.
 • teknolojik ürünler konusunda yayın yapan bir youtuber.

  en önemli özelliği son derece nazik ve beyefendi bir insan olması.
  incelemeleri de kısa ve net, öyle uzun uzun konuşup kafa şişirmiyor.

  videolarını beğenirim, like ve comment atarım; zira kaliteyi destekleyelim ki youtube türkiye ortamı biraz olsun düzelsin.

  samsung galaxy s9+'ı değerlendirdiği güncel videosu için buyrunuz:
  https://youtu.be/5tilzbkarpm
 • facebook skandalıyla ilgili nefis bir video hazırlamış:

  https://www.youtube.com/watch?v=5dphsua40bm
 • videolarında tıpkı iphonedo gibi herkesin anlattığı değil de asıl anlatılması gereken şeyleri anlatan güzide kişilik.

  işin içine sponsor girmeyince böyle güzel içerikler çıkıyor ancak kendi imkanlarıyla da ne kadar sürdürülebilir bir iş emin değilim. bassın reklamı izleyelim, en azından öyle biraz kazandırmış oluruz.
 • yerli, yabancı bütün teknoloji kanallarını takip ettiğim için bu arkadaşa da denk geldim gear sport araştırması yaparken. incelemesi çok faydalı olmuştu bana ama videoda bahsettiği tag heuer arayüzünü ne kadar arasam da bulamadım bir türlü. o gündür takipteyim kendisini. ışıklandırması, kamerası, diksiyonu, videolarında işlediği konular oldukça düzgün. teknolojiye meraklıysanız takip edin, değerli görüşlerini de bir dinleyin derim. yakında arzu ettiği abone sayılarına ulaşacağından da şüphem yok.
 • sirf yazilanlardan dolayi takip etmeye basladim kendisini, birkac incelemesini de izledim simdi. silme moron dolu youtube camiasinda dogru duzgun birine benzedigi icin takip edilebilir.
 • begenerek takip ettigim youtuber; ama son video’sunu “halki iphone x’dan sogutmak” eyleminden dolayi kiniyorum!!!1 :p
 • iphone x'in fiyatına gömdüğü son videosu gayet başarılı ve mantıklıdır. orijinal kendine has bir anlatımı vardır. iphonedo'dan daha samimi ve başarılı teknoloji incelediğini düşünüyorum.