şükela:  tümü | bugün
 • sıkı bir bitcoin takipçisi ve yatırımcısı. aynı zamanda eth yatırımı da yapmakta. daha yaşı genç ileri ki zamanlarda adını duyuracağını düşünüyorum.

  edit: kendini gram geliştiremeyen aylardır aynı şeyleri anlatan sıradan bir arkadaş.
 • beğenmeyen koyunlar çıksın daha iyisini yapsın dedirten başarılı blockchain araştırmacısı, yatırımcısı, habercisi ve yutubırı.
 • sayesinde çok şey öğrendiğim bitcoin'ci.
  ben okumayı sevmem. açıp videolarını izliyorum. o anlatıyor, ben dinliyorum.

  yıllardır o kadar şey bilip anlatmasına karşın zengin olmuş mudur diye merak da ediyorum açıkçası hâlâ aynı tişört giyiyo la herif saşlkdsadasd
 • kendisini geliştirmeyen değil bilgisini paylaşmak istemeyen arkadaştır. youtube-twitter üzerinden yaptığı tüm paylaşımlar basic düzeydedir.

  bilginin güç olduğu şu dönemlerde kendi kazanç yollarını, taktiklerini paylaşmak istememesi normal.

  yeni başlayanlar için gayet iyi anlatımları olduğu gibi, bu camianın içinde 1-2 ay geçirdikten sonra takip edilecek çok bir yanı kalmayacaktır.
 • son zamanlarda ismini duyar duymaz, sosyal medyada görür görmez aklıma gelen tek şey; neredeyse her attığı twitine iliştirdiği referans linkleri. dolayısıyla bitcoin ve türevleri için, twitter hesabı takip edilmeye değmeyecek bir ref-man ve yutubır artık gözümde.

  yeni başlayanlar burada bitcoin başlığında bile çok daha faydalı bilgiler bulabilir, ki son zamanlarda ilgili başlık altında yaşadığımız bilgi kirliliğini de hesaba katarak söylüyorum bunu.

  takibe değmez.
 • tüm referanslı linklerini kısaltılmış link ile paylaşan bir yutubır. sanki biz anlamıyoruz ver adam gibi linkini bu benim referanslı linkim de geç ne uğraşıyorsun zaten verdiğin emeğin karşılığını alırsın. yoksa emeğine sözümüz yok.