şükela:  tümü | bugün
 • 2006 yılından beri pegasus sendrom grubuyla birlikte yürüttüğü müzik çalışmaları çerçevesinde 2 klip ve bir single çalışması ile tanınan başarılı bir müzisyen ve yazar kişilik.

  yardım konseri afişlerine yazmakla başladığı yazılar, lokal dergilerde ''köyün delisi'' isimli köşede devam etti. keskin, doğal, yalın ve irdeleyici yazım diliyle dikkat çekti. ayrıca iki yıldır, manasyapım isimli bir reklam ajansının da genel müdürlüğünü yürütmektedir.

  yazdığı dergiler ve sosyal medya üzerinde en çok etki yaratan yazılarından bir kısmını okuyabileceğiniz adres:

  http://alpkamber.blogspot.com/

  ayrıca kendisi solo müzik kariyerine yeni bir single ile başlamak üzeredir, single'ın çıkış parçası için yönetmen koltuğuna da kendisi oturacak gibi görünüyor.

  http://www.manasyapim.com/
 • senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini üstleneceği 'julia'ya aşk olmak' isimli sinema filmi projesi ile, 7.uluslar arası malatya film festivalin'de 'ertem eğilmez aile film'leri ödülünü alan, 57.antalya film festivali, platform kısmında, 'arayış' ve 'julia'ya aşık olmak ' projeleriyle finalist olan, yönetmen ve senarist..

  ayrıca, aralarında kıraç, badem, zeynep casalini, barış bölükbaşı gibi bir çok sanatçının video kliplerini ve kimi ünlü markaların reklam filmlerini çeken yönetmen, 'arayış' isimli belgesel projesinin çekimlerine devam ediyor.

  yönetmenin, suriyeli bir çocuğun istanbul'daki bir gününü anlatan 'samir' isimli bir kısa belgeseli, 'kaybetmek üzerine' isimli bir kısa filmi bulunuyor.