şükela:  tümü | bugün
 • adam gibi çalışmaya devam ederse yakında adını çok sık duyacağınız pınar karşıyaka'nin 1998 doğumlu genç gardı. bu yaşlarda bir genç oyuncuda mumla arasanız bulalamayacağınız bir şut stili mevcut. sabit veya hareketli, boş veya savunma arasında fark etmiyor. yükseğe sıçrıyor, potaya bakıyor, sağlam bir aerodinamik ve dengeyle ve aynı stil ile topu atıyor. ve gayet yüzdeli de sokuyor. atletik özellikleri de yerli yerinde. iyi sıçrıyor, havada oldukça esnek ve çok iyi denge sağlayabiliyor. korkmadan potaya dalıyor, doğru adımları atarak bir şekilde dengeyi bulup topu potaya atıyor. fiziğini de gayet iyi geliştirmekte. saha görüşü de yaşına başına göre üst düzeyde. kendisinin başlığını buraya çok net yıldız adayı olarak açıyorum. çalışsın, verilen şansı değerlendirsin, adam olsun.
 • ilk kez trabzonspor medikal park'a karşı oynadığını izlediğim genç karşıyakalı. yaşına göre sahada hiç sırıtmadı, topa ve takıma hakim, hızlı ve güçlü bir görüntü verdi. umarım çok çalışır ve türk basketbolunun günümüzde en çok sıkıntı yaşadığı 1-2 numara pozisyonda iyi bir geleceği olur. yaşına bakmasın mirsad türkcan, hidayet vb. örneklerde olduğu gibi şans verilmesini beklemesin formayı kendi kapsın.
 • pazar günü ligde fenerbahçe'ye karşı ksk formasıyla, pazartesi günü 2.ligde artvin'e karşı genç ksk formasıyla, salı günü şampiyonlar ligi'nde maccabi rand'a karşı ksk formasıyla oynayan oyuncu.
 • kevin dillard'ın kadro dışı bırakılmasıyla şampiyonlar ligi'nde* takımın oyun kurucusu olarak 25 dakika süre aldığı maçı top kaybı yapmadan 14 sayı 4 asist ile tamamlamış aslan parçası.
 • yine bir şampiyonlar ligi maçında* bu kez skorer gard pozisyonunda 22 dakika süre alarak top kaybı yapmadan 13 sayı 2 ribaund 1 asist 1 top çalma ile oynamış, sayılarının tamamını önemli kırılma anlarında ve el üzeri, geri çekilerek, kendi pozisyonunu yaratarak ve benzeri zor koşullarda 2/3 iki sayı ve 3/4 üç sayı yüzdesi ile üretmiş aslan parçası.
 • ülkemizin en dinamik, yetenekli 1998 doğumlu basketbolcusu. karşıyaka'yı bir kere daha tebrik etmek gerekiyor. tam bir basketbol semti.
 • yaşına göre oldukça rahat oynayan, fundamental olarak büyük yetenek, top eline yakışıyor denilen oyunculardan. onu 1 numarada daha çok görmek gerekiyor boyu gereği.
  18 ocak 2017 pınar karşıyaka khimik yuzhny maçı'nda oyunda olmadığı dönemlerde karşıyakamız skor bulmakta çok zorlandı. kendisi bu maçta 13s 2r 1a oynadı ve bunu yüksek saha içi isabetiyle gerçekleştirdi.
 • eurohoops kendisi ile röportaj yapmış ve sonunda da güzel bir video paylaşmış.
 • u20 şampiyonasında 19 yaşında olmasına rağmen görev verildiğinde çok iyi iş çıkartan, çalışkan olduğunu her haliyle belli eden oyuncu. kendi jenerasyonundaki daha parlak oyuncuların aksine, benim en çok potansiyel gördüğüm oyuncu kendisidir. pozisyonuna göre boyu çok azıcık kısa olsa da gerçekten keskin bir şutör. şut mekaniği çok düzgün. yeterince de atletik. umarız küçülen karşıyaka'da bu sene iyi süreler alır. böyle üstüne koymaya devam ederse ileride önemli bir oyuncu olacağı aşikar.
 • son zamanlarda oyununu geliştirdi. kendine daha çok güveni var artık. insiyatif alıyor, şutu daha istikrarlı olmaya başladı. savunması da her geçen gün daha iyiye gidiyor. bu gelişimi 3-4 sene daha gösterirse a milli takımın değişilmez ismi olur.