• adam trt'de kalmanın bug'ını bulmuş. bir yorumcu asla hiçbir şey hakkında olumsuz yorum yapmaz mı? herkese mavi boncuk, herkese övgüler. aman kimseyle aram bozulmasın kafası.

bir de alp hoca diyorlarya bazen bu abiye. gülmekten ölüyorum. tv'de yorum yapmaya çalışan herkes hoca oluyor bir anda.

adama akhisar'ı sordular. aaa kesinlikle süper lig'de olmalı dedi. hocam elazığ? dediler, aaaa elazığ'ın potansiyeli inanılmaz kesinlikle yeri süper lig dedi. eyüp dediler, aaa eyüp tribünleri hakediyor en yukarda olmayı dedi. kim düşer hocam dediler, evirdi çevirdi bir tane takım adı söyleyemedi.

oraları haketmediğini kendi de bildiği için, kimseyle kötü olmak ve olumsuz yorum yapmak istemiyor. cahil insanımızın sevgi ve sempatisini kazanırken, biraz beyni olan kesim kendisine acıyarak bakıyor.
  • şu an trtsporda takımlarımızın avrupa kupası maçlarını yorumlamaktadir.

yetkim kudretim param olsa şu an şu saniye stüdyoya gidip "alp, ne kadar istiyorsan vereyim. şu ülkeyi terk et, bir daha da hayatın boyunca futbol konuşma." derim.

yani hiç mi eşi dostu akrabası yok. çok iticisin, çok yapmacıksin, yorumların boş beleş dese ya şu adama.

bir tek bana mi böyle geliyor bilmiyorum. mimikleri, elini kolunu oynatması, konuşma şekli herşeyiyle, allah affetsin varlığıyla yaradılışıyla itici bir adam.
  • trt spor yorumcusudur. futbol geçmişi alt liglerde yedek kalecilik felan filan. buraya kadar her şey normal duruyor. belki önemli bir hatiptir ya da analizi kuvvetlidir. yok arkadaş senin benim ifademden bir artı yorumu yok. ve ne hikmetse trt bir sürü farklı programa konuk oluyor. beş altı farklı programa konacak ne var bu adamda acaba?
  • bu adam hakkında en merak ettiğim şey; arkasında kim var? futbol kariyeri alt liglerde kalecilik yaparak geçmiş(yedek kaleciymiş diye de duydum), yorumculuğu senden benden sokaktaki herhangi bir izleyiciden farksız, yanında kendisini kariyeri ve saygınlığıyla yerin dibine sokacak yorumcular varken her lafa atlıyor, herkesin sözünü kesiyor ama hep bilindik, yuvarlak laflar ediyor, risk almadan, kimseye çamur atmadan, yanlış olanı bile yumuşatarak söylüyor..
    gelgelelim adamı a spor, trt spor ve ligtv de yorum yaparken gördüm; o boş kimseye faydası olmayan laflarla dünyanın parasını kaldırıyor inanılır gibi değil
  • ya bu arkadaş kadar insanı yoran bi adam görmedim yemin ediyorum, hani 3 kelimeyle anlatılacak şeyi 100 kelimeyle anlatan adamlar vardır ya bu beyfendi de onlardan işte.
  • kendisini sürekli geliştiren büyük insan, muhteşem yorumcu.
    mesela son zamanlarda "level" sözcüğünü öğrendi; sürekli "level atlamak" falan diyor. hayran kaldım. iki tane daha ingilizce sözcük öğrendiği zaman hayranlığım katlanacak; arşa çıkacak.
    vay be... level atlamak...
    dünya spor tarihinin en entellektüel yorumcusu bence o. bunu kabul etmeyenlere teessüf ederim. net konuşmayı severim ben.
  • ulan bir adam hakkında tek bir olumlu yorum olmaz mı? konu bu leş adamsa olmuyor abi. yazılanları üşenmeden okudum. tek tek nerdeyse hepsini favlıcam. herkes merak ediyor kim bu alp pehlivan? nerden torpilli? niye günün her saati tvde? adamın olduğu programı gören kapatıyor. samimiyetsiz herbokolog bir adam. nedir abi bu adamın olayı? lan tamam illa cebini dolduracaksanız sabah 4—6 bişey verin ya. biz bunun boş boş yorumlarını prime timelarda, maç sonrasında dinlemek zorunda mıyız? erman toroğlu var diye açtığımız kanalı bu zat yüzünden kapatıyoruz. bize de yazık be abi git evinde karına boş muhabbet yap demek istediğim atlangoç.

la olum nasıl tiksindirdiyse gecenin bu saatinde entry girdiriyor lanet olasıca.
  • miy miy miy..

youtube hesabi acsa, oturup 100 kisi izlemez, ulusal kanalda 7/24 karsimizda her yayinda.
  • az önce kıvırcık saçlı trt spor spikeri hanım kız "alp pehlivan birazdan önemli açıklamalar yapacak" dedi. merakla bekliyorum. çok önemli açiklamalarına istinaden tahminim;

alp pehlivan: tabi fatih terim galatasaray için çok önemli bir figür.
  • trt stüdyosunda yaşadığı rivayet edilen kişidir.

program bitip ışıklar sönünce battaniyesini üzerine çekip yayın yapılan masanın üzerinde uyuyormuş.
hesabın var mı? giriş yap