şükela:  tümü | bugün
  • trt spor yorumcusudur. futbol geçmişi alt liglerde yedek kalecilik felan filan. buraya kadar her şey normal duruyor. belki önemli bir hatiptir ya da analizi kuvvetlidir. yok arkadaş senin benim ifademden bir artı yorumu yok. ve ne hikmetse trt bir sürü farklı programa konuk oluyor. beş altı farklı programa konacak ne var bu adamda acaba?
  • bu adam hakkında en merak ettiğim şey; arkasında kim var? futbol kariyeri alt liglerde kalecilik yaparak geçmiş(yedek kaleciymiş diye de duydum), yorumculuğu senden benden sokaktaki herhangi bir izleyiciden farksız, yanında kendisini kariyeri ve saygınlığıyla yerin dibine sokacak yorumcular varken her lafa atlıyor, herkesin sözünü kesiyor ama hep bilindik, yuvarlak laflar ediyor, risk almadan, kimseye çamur atmadan, yanlış olanı bile yumuşatarak söylüyor..
    gelgelelim adamı a spor, trt spor ve ligtv de yorum yaparken gördüm; o boş kimseye faydası olmayan laflarla dünyanın parasını kaldırıyor inanılır gibi değil
  • ya bu arkadaş kadar insanı yoran bi adam görmedim yemin ediyorum, hani 3 kelimeyle anlatılacak şeyi 100 kelimeyle anlatan adamlar vardır ya bu beyfendi de onlardan işte.
  • kendisini sürekli geliştiren büyük insan, muhteşem yorumcu.
    mesela son zamanlarda "level" sözcüğünü öğrendi; sürekli "level atlamak" falan diyor. hayran kaldım. iki tane daha ingilizce sözcük öğrendiği zaman hayranlığım katlanacak; arşa çıkacak.
    vay be... level atlamak...
    dünya spor tarihinin en entellektüel yorumcusu bence o. bunu kabul etmeyenlere teessüf ederim. net konuşmayı severim ben.
  • ulan bir adam hakkında tek bir olumlu yorum olmaz mı? konu bu leş adamsa olmuyor abi. yazılanları üşenmeden okudum. tek tek nerdeyse hepsini favlıcam. herkes merak ediyor kim bu alp pehlivan? nerden torpilli? niye günün her saati tvde? adamın olduğu programı gören kapatıyor. samimiyetsiz herbokolog bir adam. nedir abi bu adamın olayı? lan tamam illa cebini dolduracaksanız sabah 4—6 bişey verin ya. biz bunun boş boş yorumlarını prime timelarda, maç sonrasında dinlemek zorunda mıyız? erman toroğlu var diye açtığımız kanalı bu zat yüzünden kapatıyoruz. bize de yazık be abi git evinde karına boş muhabbet yap demek istediğim atlangoç.

la olum nasıl tiksindirdiyse gecenin bu saatinde entry girdiriyor lanet olasıca.
  • kendisinin dediklerinin gerçek ile alakası yok çünkü thiam sadece bedelsiz verilmedi. thiam geldiği gün fenerbahçe kasasına cebinden net 5m euro koydu. dahası herhangi bir yıllık ücret de talep etmiyor ve son olarak ki en güzel hareketi bu bence, oynadığı her maç bu formaya nail olup onurlandırılacağı için cebinden 5000 euro verecek kulübe. işte thiam transferinin bilinmeyenleri.

ya arkadaş herkes hemfikir değil mi artık 3-5-7 kaç m euroluk bir anlaşma yapıldıysa ali koç, ciner grubunun faaliyet gösterdiği alanlardan medya, madencilik ve enerji veya denizcilik gibi sektörlere o bedeli artık ekstra reklam, lisans, enerji sağlayarak ödeyecek işte. hani bunda hepimiz hemfikiriz değil mi? yani hepimiz okumuş, aklı eren insanlarız bunda farklı düşünen yok değil mi? limit olmasa aynı şekilde adam cebinden çıkarıp çat diye verecekti 5 kağıt alacaktı. şimdi bunu yapamıyor, yapabileceği takımlar da kasımpaşa, karagümrük, göztepe gibi patron takımları işte.

velhasıl adama yüklenmeyin. ha niye söylüyorsun kardeşim milletin ağzına laf veriyorsun diye sitem edilebilir ama genel çerçevede herkes aşağı yukarı aynı şeyi düşünüyor değil mi? korkutmayın beni bak. tamam hepimiz hiç öyle birşey olmamış gibi davranıyoruz ama aramızda harbi bedelsiz geldiğine inanan yok değil mi? aman deyim bak.
  • miy miy miy..

youtube hesabi acsa, oturup 100 kisi izlemez, ulusal kanalda 7/24 karsimizda her yayinda.
  • herhangi bir programda gördüğüm zaman kanalı değiştirmeme sebep olan kişi. şu donanımsızlıkla devletin spor kanalında para kazanıyor olması gerçekten hayatı sorgulatır insana. kendisini şu şekilde tanımlayabiliriz:

muhabir: x takımının y oyuncusuyla ciddi bir şekilde ilgilendiğini ve önümüzdeki günlerde sözleşme imzalamasını bekliyoruz.
    alp pehlivan: yanlış söylüyorsam beni düzeltiin lütfen. anladığım kadarıyla kulüpler arasında şartlar oluşur ve oyuncu tarafının da onayı olursa y oyuncusunun x takımında oynayabileceğinin ihtimal dahilinde olduğunu söyleyebiliriz.

iyi adam, temiz bir beyefendi laflarıyla da gelmesin kimse. iyi adamsa cennete gitsin bize ne.
  • trt stüdyosunda yaşadığı rivayet edilen kişidir.

program bitip ışıklar sönünce battaniyesini üzerine çekip yayın yapılan masanın üzerinde uyuyormuş.
  • sanki konuştuğu her kelime maaşına yansıyor ya da her programda konuşma kotası var onu doldurması lazım.

programı domine etmeye çalışan, yanındakilerin sözünü kösen çok bilmiş adam.