• sanki konuştuğu her kelime maaşına yansıyor ya da her programda konuşma kotası var onu doldurması lazım.

programı domine etmeye çalışan, yanındakilerin sözünü kösen çok bilmiş adam.
  • bos bos tv'de konusan biri. yarim saat konusur, ilk cumlesinde meramini anlatir, ardindan gelen 500 cumlede hic bir sey anlatmaz. altan tanrikulu'nu bile golgeliyor, o kadar muhim bir vaka. artik sus da digerleri yorum yapsin demekten kendinizi alamazsiniz bu herifi dinlerken.
  • (bkz: #36578789)
  • bağıra bağıra futbol anlatamayan yorumcu. meslek lisesinde geometri anlatmaya calışır gibi hali var. izlemeyeni zamanınıza yazık.
  • eli yüzü düzgün olması dışında bir özelliği olmayan yorumcu.
  • 1966 doğumlu. 1991 ile 2003 seneleri arasında maltepespor, beykozspor, eyüpspor gibi alt lig takımlarında futbol oynamış. mevki kaleci olması.

http://www.tff.org/…ult.aspx?pageid=30&kisiid=23598
  • kendisi sosyal medya hesabında, bu hafta oynanan antalyaspor-galatasaray karşılaşmasında eli ile gol atan eto'o için ''eto'o türkiye'de bitmiştir''gibi bir paylaşım yaptı,bende yapmış olduğu paylaşımın altına''aynı sözleri eliyle düzeltip,gol atan podolski ve herhafta kendisini yere atarak,haksız pen.kazanan umut içinde söylediysen sana helal olsun,söylemediysen yazıklar olsun''diye yorum yaptım...
    ne mi oldu ? beni listesinden çıkardı,listesinden çıkardığına üzülmedim de böyle bir adamı neden takip ettim ki diye kendimi dövdüm,böyle bir adamın takipçisi olmuşum diye kendime kızdım.

tanım:devrin adamı,biat kültürüyle yoğrulmuş,söylemiş olduğu düşünceye,saygı çerçevesinde eleştiride getirilse,tahammül edemeyen yorumcumsu.
  • a spor tarafından ısrarla "teknik direktör alp pehlivan" olarak sunulan ama teknik direktörlük adına ne gibi bir olayı olduğu belirsiz olan kişi. euro 2016 sırasında kalitesiz ve düz yorumlarına trt ekranlarında devam ediyor.
  • teknoloji eşliğinde yaptığı yer yer zorlama ve genellikle saçma yorumları, akla ziyan raddede adaletsiz de ayrıca.
  • bomboş yorumlar yapan şahıs.
hesabın var mı? giriş yap