şükela:  tümü | bugün soru sor
 • neden yaptığı hala bilinmeyen.?

  alparslan arslan'ı
  babasına sormuşlar: ülkesini seven..
  arkadaşına sormuşlar : ülkesini seven..

  alparslan arslan derse ki : ülkemi sevdiğim için..

  inanacağım.

  sky türk'te mehmet ağar'a rahmetli mustafa yücel özbilgin'i sormuşlar: ülkesini severdi..
  mehmet ağar'ı sorun çiller'e : ülkesini sever..
  çatlı'yı sorun : severdi..

  herkes seviyor ülkesini..
  fatih terim de seviyor..
  abdi ipekçi de severdi..
  abdi ipekçi'nin katilleri de..

  bugün mhp başkan yardımcısı'na sormuşlar : ülkücüler adam öldürmez..
  ona sorun, o da seviyor ülkesini.

  bu ülkede ülkesini sevenler ülkesini sevenlerce öldürülüyor..ve genelde ülkelerini sevdikleri için.

  o kadar çok suçlu "ülkemi seviyorum" diyerek sıyrıldı ki her halttan..
  "seninle gurur duyuyoruz" diye alkışlandı ki..
  neyse ki bu sefer, bu kısa ama etkili cümle itibar görmeyecek gibi gözüküyor..

  kendimden korkmaya başladım..
  ülkemi sevdiğimi söylersem samimiyetimden şüphe ederim..
  sevdiğini söyleyen çokları öyle haltlar karıştırdı ki bu ülkede çünkü..
 • dayanamicam:

  = (alp + 1) arslan
 • istanbul barosuna kayıtlı bir avukat (avukat demeye dilim varmıyor) ..danıştay 2. daireye yaptığı silahlı saldırıyla gündemde...

  4 yıl boyunca hukuk fakültesinde avukat olduktan sonra nasıl adam öldürülür, inandığın fikirler uğruna terör estirilir onu öğrenmiş...
  islamcı basının hedef gösterdiği danıştay üyelerini mesleğinin tanıdığı hakları kullanarak gözünü kırpmadan tekbir getirerek öldürmüştür.insanın sorası geliyor;
  arkadaş hangi allah'ın kitabına, hangi hukuk düzenine sığar bu yaptığın,hangi insanın canı bir tutam saç parçasından daha az değerli...
 • http://www.habervakti.com/ sitesinin (içindeki vakit kelimesine dikkatinizi çekerim) hakkinda şöyle bir haber yaptigi kişi..

  işte arslan'ın profili!

  saldırgan arslan'ın ortağı ve arkadaşları, arslan'ın ülkücü olduğunu ve böyle bir şey yapacağına ihtimal vermediklerini söylediler.

  saldırgan alparslan arslan'ın ortağı burhan gür, arslan'ın ülkücü olduğunu; içine kapalı, sabit fikirli denebilecek bir kişilikte olduğunu söyledi. kendisinden böyle bir saldırıya karışmasını beklemediğini söyleyen ortağı, haberle şok geçirdiğini söyledi. ortağı, arslan'ın danıştay'da davası olduğunu ama içeriğinden kendisinin haberi olmadığını bildirdi.

  danıştay 2. dairesi'ne silahlı saldırıyı düzenlediği öne sürülen alparslan arslan isimli avukatın ev arkadaşı avukat fikri cora, arslan'ın ülkücü olduğunu söyledi. en son dört gün önce kendisi ile görüştüğünü belirten cora, arslan'ın herhangi bir islami örgütle bağlantısının olmadığını kaydetti.

  alparslan arslan'ın üsküdar ahçıbaşı mahallesi'nde üç yıl beraber kaldığı ev arkadaşı avukat fikri cora, arslan'ın kendisi gibi ülkücü olduğunu öne sürdü.

  arslan'ı en son 4 gün önce gördüğünü ifade eden cora, "islami örgütlerle herhangi bir bağlantısı yoktu. ikimizde de ülkücüyüz, 10 yıldır arkadaşız. 4 gün önce görüştük. böyle bir eylem yapacağını bana söylemedi" dedi.

  öte yandan alparslan aslan'ın ev sahibi resul doğru, aslan'ın uzun süre kira ödemediğini ve kendisine bir sürü borç takarak kaçtığını öne sürdü. komşuları da, arslan ile çeşitli ortamlarda içki içtiklerini söyleyerek, islami bir yanının olmadığını ve bu eylemi yapmasına bir anlam veremediklerini kaydetti.

  saldırganın bingöl nüfusuna kayıtlı olduğu, istanbul barosu'na bağlı olarak avukatlık yaptığı öğrenildi. alparsan aslan'ın ayrıca sedat peker'in avukatı hakkı kurtulmuş'un da yanında çalıştığı ortaya çıktı.

  (bkz: allah bin turlu belanizi versin)
 • yaptıklarının birleşmiş milletlerin terörizm tanımına ne kadar uyduğunun görülmesi gereken şahıs.

  bakmadan araştırmadan bilgi sahibi olup kötüleyenleri new york city'deki birleşmiş milletler merkez binasına ya da ankara birlik mahallesindeki birleşmiş milletler ofisine bekliyoruz.
 • annesi, "seninle gurur duyuyoruz evladım" diye bağırmış mahkemede. ülkenin haline bak... oğlu katil, annesi gurur duyuyor! bir aydın insanı öldür, bombalar at, insanları yarala, ailen gurur duysun.
  param parçayız ey halk. * - mezar taşlarında sakın unutma bizi!
 • hukuk fakültesini kazanıp bitirebilecek kadar akli yeterliliği olan, ancak işlediği cinayetten sonra nasıl bir plan içine girildiyse soluğu ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde alan akıllı deli.
 • savunduğu bir ton sözde ulvi değer için masum insanları gözünü kırpmadan katletmeyi göze alabiliyorken, çok önemsemediği ve saygı duymadığı bir adalet sistemi tarafından kendisine verilebilecek muhtemel cezayı bile önleyebilmek adına mahkemede korkakça titreyerek deli numarası yapabilecek kadar aslında kendi sözde değerlerine yabancı olan katil. babasının beyanatına göre ise bu kütle'nin psikolojisinin bozulmasına esas sebep cumhuriyet gazetesinde yayınlanan bir karikatürmüş. bir kişi, nesi olursa olsun bu çağda bu bahaneleri bir katil için utanmadan yüksek sesle söyleyebiliyorsa insanın aklına sadece belediyelerin sokak hayvanlarını kısırlaştırma çabalarında ne kadar yetersiz kaldığı geliyor. başka da birşey gelmiyor.

  http://www.milliyet.com.tr/…/13/guncel/axgun01.html
 • babası şu beyanatı vermiştir: "bu millet için oğlumu feda ettim"...

  (bkz: soyleyecek soz edecek kufur bulamamak)
 • hakimin duruşmada "hastaneden rapor geldi, akıllıymışsın alparslan!" şeklinde hitap ettiği sanık.