şükela:  tümü | bugün
  • 15 temmuz 2016 darbe girişimisirasinda babasi darbeciler tarafindan katledilmis, sonrasinda cumhurbaskanligi kulliyesindeki anma torenine katilip bu torenin acisini nasil da katlandirdigini gayet icten dile getirmis genc. etkileyici ge ders cikarilmasi gereken bir yazi yazmis anlayana.
    haber linki
  • bu konunun ciddiyetle ele alınması gerekli.

gündeme gelmesini, haber olmasını, yetkililerin müdahale etmesini çok isterdim.

lütfen diğer sözlük yazarı arkadaşlarda konunun hassasiyetine dikkat ederek,uygun uslup ile yorum yazsın rica ediyorum. konunun parti, görüş vb ile ilgisi yok.
  • edepli edebinden gerek ki susmasını bilmeli.
  • babası mustafa cambaz'ın gururu. yolu açık olsun...
  • bu çocuğun yazdıklarının her kelimesine inanıyorum. çoktan kaybettiğimiz bir samimiyeti ve cesareti simgeliyor gözümde. çocuk omuzlarına ağır gelen bir yükü tek başına omuzlamaya çalışıyor. sonunda dokuz köyden kovulacağını bile bile eğriye eğri demekten vazgeçmiyor. ömrümde karşılaşmadım alpaslan kardeşimle. ama buradan bakınca bile "gövdesindeki yaralar" seçiliyor. her ağacın kurdu kendisinden olurmuş, o kurtlardan sakınsın kendini. allah yardımcısı olsun, fena insanların şerrinden korusun duasında bulunabiliriz biz ancak.
  • referandumda evet oyu vermeyeceğini açıklamıştır. haber linki
  • kendisi isterse "adalet" başkası isterse "adalet filan" olan bir şahıs.

gücü ele geçirince başkalarını ezenleri eleştirmiş ve kendisi gücü ele geçirirse başkalarına neler yapabileceğinden örnek vermiş. hem de bir saat arayla.

bu şahsın kendi sitesinde ya da facebook'unda birkaç yazısını okumuştum. kalemi epey kuvvetli. eleştirirken çok "afilli" yazılar yazıp aforizmalar savuruyor. ancak içerik olarak eleştirdiği kimselerden zihniyet olarak zerre farkı yok.
  • https://i.hizliresim.com/dgobyz.png
    tamam babasını kaybetmiş acısını anlıyoruz ama iyice saçmalamaya başlamıştır. muhtemelen askerlik yapmamıştır. bedelli askerlik bekliyordur. askerlik nedir en ufak bir fikri yoktur. ama çıkmış 15 temmuzda üst kademedeki fetöcülerle, fetöcülerin hiçbir şeyden habersiz köprüye götürülüp yaptıkları psikolojik işkencelerle kullandıkları zavallı çocukları bir tutuyor. 20 yaşındaki çocukların içten içe ölümünü arzuluyor. bu ülke nasıl bu hale geldi fetöyü kim besleyip askerin içine yerleştirdi gibi sorular muhtemelen hiç aklına gelmiyor. kalemi güçlüymüş bilmem neymiş falan. adam cahilin önde gideni. acaba hiç bir kere arkadaş bu darbe ne işe yaradı, nelerin önünü açtı diye düşündü mü? kardeş sen çok yanlış gelmişsin.