şükela:  tümü | bugün
  • edit 2: arkadaşlar birkaç yazardan alparslan ile ilgili bilginin yetersiz olduğuna dair mesaj aldım. yine cem adrian'ın önceden paylaştığı ve alparslan hakkında daha detaylı bilgi içeren postlarından birinin linkini buraya bırakıyorum.

edit: arkadaşlar birkaç yazardan edindiğim bilgiye göre valilik izni olması gerekiyormuş.(avukat yazarlar bu konuyla ilgili beni bilgilendirirse sevinirim.) kendilerine bu konuyu sorduğumda özel hastane olduğu için valilik izni alamadıklarını belirttiler. hesap kişisel olarak açılmış bir hesap. belirtmek isterim.

merhaba ekşi sözlük ailesi,

cem adrian sayesinde görüp, kampanyanın daha çok insana ulaşabilmesi adına bu başlığı açtım. kendisinin instagram hesabında paylaştığı yazıyı buraya bırakıyorum. linkle uğraşmak istemeyenler için özet geçeceğim;

alparslan 28 yaşında. talihsiz bir kaza sonucu yürüme yetisi zarar görmüş ve çok pahalı bir tedaviye ihtiyaç duymuştu. birçok insan bir araya geldi ve çok büyük yollar katedildi. doğru ve düzenli bir tedavi ile de alparslan'ın tekrar yürümesi mümkün. bunun için de daha çok desteğe ihtiyacımız var.

tüm görüşmeler sonucu aylık yaklaşık 22-23 bin liralık tedavi masrafı 9 bin liraya indirildi. alparslan en az 6 ay boyunca pendik bölge hastanesi prof. dr. turgut göksoy gözetiminde havuz ve robotik tedavi sürecinde olacak ve bu süreçte hepimizin desteğine ihtiyacı var. az ya da çok diye bir şey yok. şimdiden teşekkürler :)

destek için alparslan'ın annesi adına açılmış hesap:

nurten çelen / işbankası çarşı pendik şubesi
    hesap no: 1192 - 0163332
    iban: tr26 0006 4000 0011 1920 1633 32
  • up. zor bir miktar değil inanıyorum ki 1-2 günde toplanır.
  • önemli bir kampanya. bu kardeşimizin yeniden yürümesi için kampanyanın gündeme kalması elzem.
  • yarın akşam gönlümden kopan güzel bir miktar ile destek olacağım kampanya.
    insan olalım, bir genci sevindirip hayata kazandıralım, destekleyelim dostlar.
    hep derim rakam önemli değil. hesabında 6 tl varsa at gitsin 3-4 tl'yi eft ile.
  • destek olmak için herkes elinden geleni yapacaktır. en azından yukarda tutmak.
    (bkz: up)
  • sözlüğün gücünü gösterebileceğimiz bir kampanya, yukarıda tutalım.

(bkz: up)
  • ufak da olsa bir faydam dokunması için (bkz: up)
  • öncelikle geçmiş olsun diyerek katıldığım kampanyadır... söylemeden geçemeyeceğim.. o nasıl bir tedavi masrafıdır ya.. 23 bin lira.. offf
  • iyi dileklerimiz ve desteklerimiz seninle alparslan, güzel günler görmen dileğiyle
  • destek olmak iyidir.hep beraber gücümüzü gösterelim.