• edir:4 banka hesabı aşağıda güncellendi.
    edit 3: valilik onayli hesap için hala prosedür bekleniyor.

edit 2: arkadaşlar birkaç yazardan alparslan ile ilgili bilginin yetersiz olduğuna dair mesaj aldım. yine cem adrian'ın önceden paylaştığı ve alparslan hakkında daha detaylı bilgi içeren postlarından birinin linkini buraya bırakıyorum.

edit: arkadaşlar birkaç yazardan edindiğim bilgiye göre valilik izni olması gerekiyormuş.(avukat yazarlar bu konuyla ilgili beni bilgilendirirse sevinirim.) kendilerine bu konuyu sorduğumda özel hastane olduğu için valilik izni alamadıklarını belirttiler. hesap kişisel olarak açılmış bir hesap. belirtmek isterim.

merhaba ekşi sözlük ailesi,

cem adrian sayesinde görüp, kampanyanın daha çok insana ulaşabilmesi adına bu başlığı açtım. kendisinin instagram hesabında paylaştığı yazıyı buraya bırakıyorum. linkle uğraşmak istemeyenler için özet geçeceğim;

alparslan 28 yaşında. talihsiz bir kaza sonucu yürüme yetisi zarar görmüş ve çok pahalı bir tedaviye ihtiyaç duymuştu. birçok insan bir araya geldi ve çok büyük yollar katedildi. doğru ve düzenli bir tedavi ile de alparslan'ın tekrar yürümesi mümkün. bunun için de daha çok desteğe ihtiyacımız var.

tüm görüşmeler sonucu aylık yaklaşık 22-23 bin liralık tedavi masrafı 9 bin liraya indirildi. alparslan en az 6 ay boyunca pendik bölge hastanesi prof. dr. turgut göksoy gözetiminde havuz ve robotik tedavi sürecinde olacak ve bu süreçte hepimizin desteğine ihtiyacı var. az ya da çok diye bir şey yok. şimdiden teşekkürler :)

destek için alparslan'ın annesi adına açılmış hesap:

nurten çelen / yapı kredi bankası

iban: tr47 0006 7010 0000 0080 3073 95
  • desteklerken yanlis yonlendirmelerin de yapilmamasi gereken durum.

doktorlar karar vermez kime bakilip bakilmayacagina. kaldi ki, doktor gidip cebinden hastanedeki ofisini kurmuyor. doktor ise aliniyor, is veren tarafindan calistiriliyor. yani herhangi bir profesorde cikip da "tamam ben bedava tedavi edeyim" diyecek bir durum yok. olayi bu yonlere cekmeye de hic gerek yok.

burada is devletin vatandasina sahip cikmasi, sosyal devlet taniminin hakkini vermesi ve sigorta kapsamlarini genisletmesindedir. hastaneler malesef arabesk edebiyat ile calismiyor ve, aci belki ancak, evet, onlar birer ticarethane.

desteklerimizi esirgememiz gereken bir kampanya.
  • kredi kartı ile ay sonunu getirdiğimden şimdilik up yapmak zorunda kaldığım kampanya. umarım bir an önce gerekli miktar bulunur.

düzeltme*
  • bu kardeşimizin bir an önce sağlığına kavuşabilmesi için desteklenmesi gereken kampanya.
  • destek olmak için herkes elinden geleni yapacaktır. en azından yukarda tutmak.
    (bkz: up)
  • sözlüğün gücünü gösterebileceğimiz bir kampanya, yukarıda tutalım.

• haydi kalk ayağa yürü güneşe !
  • kendisine buradan büyük geçmiş olsun diyorum. yılma, mücadeleye devam!

• umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • destek için entry girilmeli
hesabın var mı? giriş yap