şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tarkan'in ilk albumunun (bkz: yine sensiz) yapimcisi, albumun bir cok sarkisinda da imzasi bulunan kisi. tarkan'la arasi bozulduktan sonra "seni ben yarattim, alternatifini de ben yaratacagim. gebereceksin, nihahaha" edalariyla emre matras'i ortaliga salmistir. (o salak haydi cal sarkisi bu adama aittir).
  ne var ki piyasayi bu kadar cirmalamasina ragmen tutunamayinca tarkan'a hirs yapmis, bir derginin "sizce tarkan seksi mi?" diye unluler arasinda yaptigi bir ankete "sorarim size, 1.60 boyunda, killi, bodur bir yaratik nasil seksi olabilir?" cevabini vermistir.
 • tarkan ile yaptıklarını (veya fantezilerini) anlattığı megamasal adlı kitabı piyasaya sürmeye hazırlanan gay söz yazarı-menajer. 42 yaşındadır.
  edit: yine başka bir tarkan reklamı olduğu kanaatindeyim...
 • (bkz: #45762214)
 • tarkan'ın ilk menajeri. bugüne kadar söz yazarı ve besteci olarak da birçok şarkıya katkı sağlamıştır:

  - aloo: şans (söz ve beste)
  - deniz arcak: yine yalnızlık (söz ve beste), saçma sapan ispanyol (söz), canın isterse (söz)
  - emre matraş: çal çal oyna (söz ve beste), yaz aşkları (beste), çatla (söz ve beste), selam aleyküm (söz), baba beni evlendir (söz ve beste), vay be (söz ve beste), izin ver (söz ve beste), vururum (söz ve beste), kal benimle (söz)
  - faruk k: mavi gözlü (söz)
  - hacer tülü: tanımadın say (söz), çok selam söyle (söz ve beste)
  - linet: buldun işte sen de (söz)
  - metin arolat: cilveli yarim (söz)
  - rober hatemo: niyetimi bozdum (söz), seviş arkadaşımla (söz), o (söz), elveda (söz ve beste), kara defter (beste), dilber (söz), doludizgin (söz ve beste)
  - tansu: ah bir zengin olsam (söz)
  - tarkan: çok ararsın beni (söz ve beste) / gelip de halimi gördün mü, kıl oldum, oldu canım ara beni, sarıl bana, selam ver, söz verdim, yetti artık (sözler)