şükela:  tümü | bugün
  • her kafadan bir ses çıktığından çözemediğim muamma.
    sağolsun uco'dan bir mesaj alıyorum:
    - "yukarıda allah var" filan demiş galiba abi.
    aklım daha da karışıyor. elin britanyalısına "yukarıda allah var "nasıl denir?
    (bkz: there is god above) ??
  • şu aralar bütün cevabını spor basınının merak ettiği soru. örneğin;

- hacı akşam victoria yengeyi kap gelde bi balık yapalım mangalda *
    - ne düyoğsuun laan
    - lan ne kafa atıyosun balık dedik .. fish and chips yani ?
    - haa akıllı ol victoria filan diyosun almıyım aklını fikrini bir kafada
  • cevabini alpay ve beckham dan baska kimsenin bilmedigi soru.ama ne demis olursa olsun alpay in o incecik,tuhaf sesiyle turk aksanli ingilizcesi birlesince insani delirtcek biseylerin ortaya ciktigina eminim.
  • son gunlerin populer sorusudur. gol yedikten sonra "fuck" diyen kendi takiminin kalecisini* kendisine kufur ediyo zannedip dovmeye kalkan, rakip oyunculari ve hakemi dumura ugratan ayni alpay olduguna gore, rezil bir ingilizceyle herhangi birsey soylemis olabilir beckham'a. alpay ne dediyse dedi canim, onu sittiredin de, soyle bi baklava olsa da yeseydik simdi (bkz: karisik duygular etkisinde entry girmek)
  • 3 vakte kadar ba$ligin formata uygun hale getirileceginden umitle yazayim dogrusunu.
    alpay, bugunku ntv canli yayinina ulusoy'dan sonra cikmi$ ve bu soruya:
    "beckham'a, 'bin tane penalti atsan da hicbiri gol olmazdi' gibi bir $eyler soyledim" demi$tir.
    konu kapanmi$tir.

ek$i sozluk haber alma servisi masasi $ef garsonlugu
  • bu konu ile alakalı beckham şöyle diyor; "he said something about my mother". hatta bu eurosport newste alt heading idi o sıralar.

-i have going to have to go to have gone to fuckin to fuck to your mother...
    -what!?
  • shockhaber'de islenisiyle beni yerden yere vurdu bu mevzu. yazayim tam olsun:
    “penaltıyı yiyim, sana bir şey olmasın!” diyerek sağlığın en önemli şey olduğunu hatırlattı...
    “yavaş vursana len, babanın uşağı mı var!” diyerek top toplayıcı çocukların hakkını savundu...
    “takma be yiğidim, aslan gibi delikanlısın, sana başka penaltı mı yok!” diyerek teselli etti...
    “manchester united’da oynarken 300 sterlin borç almıştın, versene oğlum şunu!” diyerek yiğidin kamçısını suratına şaklattı...
    “abi saçlar yakıyor ha, bana da şöyle bir şekil yapabilir miyiz?” diyerek imaj konusunda yardım aldı...
  • (bkz: critical fail)