• beşiktaş'ın u19 takımından sol bek. türkiye kupasında 28 kasım 2017 de oynanan manisaspor macinda a takım formasını giyiyor su an.

annesi, babası arkadaşları eminim büyük bir heyecanla bu macı izliyordur. bir an çok yerlerinde olmak istedim herbirinin. yen'i bir başlangıca şahit olmak, bir parçası olmak ne keyifli şey.
  • 1999 doğumlu beşiktaş genç takımının sol bekidir.
  • bugün oynanan beşiktaş altınordu hazırlık maçında çok iyi oynayan genç stoper. olmuş bu adam, koy pepe'nin yanına hiç kesme bütün sezon hatası da olsa oynasın, pepe'den öğrensin gelecek sene alpay'ın yanına adam ararsın. ilk hamleleri çok başarılı, çok uzun top atmamasına rağmen ayağı da fena değil gibi görünüyor. umarım üstüne gidilir.
  • ilk 11'de görmeyi umduğumuz ama maalesef çapraz bağları kopan genç stoper.
  • fatih aksoy’dan daha yetenekli olduğunu düşündüğüm, talihsiz bir sakatlık yaşamış futbolcu.
  • sanırım sakatlığı tamamen düzelmiş.
    fiziği biraz incelmiş gibi geldi bana.
    umarım yeni sezonda tekrar kadroda görürüz.
  • yönetimin trolleri tarafından yapılan bırakalım abi viktor hugo’yu, görelim alpay’ı şeklinde yaklaşımlar yönetimin rezilliğini örtmez

bu arada alpay’ı izleyelim diyen romantikler necip’i izleyeceksiniz gene haberiniz olsun

bu vizyonsuz berbat yönetimle alt yapıdan tek bir oyuncu daha çıkmayacak

alpay’ın yeri ayrı alınacak sol stoperin yeri ayrı

fakat mevcut yönetimle ne düzgün bir sol stoper alınabilir ne de alt yapıdan bir oyuncu kazanılabilir

(bkz: necip’i izliyorum gözlerim kapalı)
  • ne fatih ne alpay ikisinden de umudum yok. futbolcu dediğin kendini belli eder. ben izlediğim kısa sürelerde bu ışığı göremedim. beşiktaş altyapısındakiler bu işi net beceremiyor. yıllardır doğru düzgün topçu gelmedi.boşuna hayal kuruyorsunuz.
  • kayserispor’a kiralanmis genc stoperimiz.

hani su takimda duran enzo roco var ya, hah iste ondan 2 gomlek daha iyi bir stoperdir, ama bakiyorum sosyal medyaya, kiralanmasi iyi olmus, tecrube kazanacakmis. o zaman roco efendiyi kiralayalim, onun kendini gelistirmeye daha cok ihtiyaci var.

ayrica alpay alttan gelen gencler icerisinde ayaklari yere en saglam basaniydi, oyle sac bas yolduracak bir oyuncu degildi.

(bkz: #92903307)

yaziyoruz, ciziyoruz ama laf anlatamiyoruz.
  • sanırım menisküs olmuş ve sakatlanmış.
    beşiktaş sakatlık laneti, kayseriye kadar gitsen bile seni bırakmaz.
    edit : bugünkü gazeteler çarpraz bağ diyorlar. 6 ay yokmuş.
hesabın var mı? giriş yap