şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "türkiye'den gelen 185 cm boyunda draft edilememiş bir çaylak" sloganıyla nba 2k15 videoları çekmeye başlayan, zamanla kanalı büyüyerek şu anda 10 bin aboneye yaklaşmış olan gelecekte daha da büyüyeceğine emin olduğum basketbol sever bir youtuber. kanalında sleeping dogs, outlast gibi başka oyunlar da var ve daha çeşitli oyunlarla da kanalını zenginleştireceğe benziyor. ayrıca basketbol denince türkiye'de akla gelen en önemli isimlerden kaan kural ile röportaj da yapıp koymuş. zamanla başka önemli isimlerle de röportaj yapıp bizlere sunmasını bekliyor ve kendisine bu yolda sonsuz başarılar diliyorum.

takip etmek için: https://www.youtube.com/user/bicenalper
  • türkçe'yi doğru kullanmaya gayret etmesi hoşuma giden adam. maçları güzel sunuyor, ses tonu başarılı. videolarının başında sokak hayvanları için çağrı yaptığını görünce de tereddütsüz kanalına üye oldum. bir de videolarında ingilizce kısımlara altyazı da yapıyor. böyle emek vererek, dolu içerik yapan türk genç pek yok.
  • esl'in nba 2k17 avrupa şampiyonu.

önümüzdeki sene 2k games'in düzenleyeceği nba 2k18 dünya şampiyonasında türkiye'yi temsil edebilmek için takımı turkish kings ile birlikte canla başla mücadele eden yayıncı.

ayrıca son derece de düzgün, saygılı bir çocuk. takip edilesi, destek olunası bir insan.

youtube kanalı yukarıda verilmiş, bu da twitch kanalı:
    https://www.twitch.tv/alperbicen
  • ses tonunu çok beğendiğim başarılı bir youtuber. gerçek maçları anlatsa büyük bir zevkle izlerim. başarılarının devamını dilerim.
  • e-spor'da, nba 2k oynayarak; uluslararası alanda ülkemizi başarılı bir şekilde temsil edip, şampiyonluklar yaşayan ve youtube'da basketbol oyun videoları çeken bir genç. işini gayet iyi yapıyor, çok emek verdiği belli. ayrıca oldukça efendi, saygılı ve düzgün bir insan.

bununla birlikte ses tonu çok güzel, anlatım tarzı düzgün ve basketbol bilgisi oldukça yüksek. çok kaliteli ve profesyonelce yorumlar yapıyor. ben kendisinin gerçek basketbol maçlarında spikerlik veya yorumculuk yapmasını çok isterim, bu işi halihazırda sektördeki bir çok kişiden daha iyi yapacağına eminim.

kendisini ileride çok daha iyi yerlerde görmek dileğiyle...
  • o son attığı kolu 2 metre olan adam videosu yarmıştır swhonun dışında videoları vs. çok iyi karakter olarakda düzgün biri umarım çok daha iyi yerlere gelir.
  • ama önce, evinizin önüne bir kap su ve bir kap yemek bırakmayı unutmayın.

sevilen youtuber.
  • sevilen youtuber ama lütfen mümkünse iki ricam var.

ilk olarak lütfen sonradan seslendirme, üzücü oluyor ve keyif vermiyor.

ikinci olarak, 2k kitlesi ile minecraft kitlesi bir değil. lütfen sadece çocuklara sesleniyormuş gibi yapma.

teşekkürler, iyi yayınlar, by.