• ama önce, evinizin önüne bir kap su ve bir kap yemek bırakmayı unutmayın.

sevilen youtuber.
  • videolarını severek takip ediyorum ama bazen tabiri rica ise götü fazla kalkıyor gibi geliyor.kendini çok ünlü, önemli bir kişi zannediyor ama oysaki sadece insanların vaktini gecirmek için izlediği birisi.yine de eğer okuyorsan kariyer videolarına devam alper.
  • nbatrky zamanında forum turnuvasına katıldıktan sonra po yarışı dışında kalınca video çekmem gerek diyerek turnuvadan çıkan kişidir. profesyonel oyuncu ile nba 2k başlıklı videoda kendisini görünce şaşırdım.
  • niyeyse bir türlü sevemediğim youtuber. bir iticilik var üzerinde bana karşı. eğer anlayabilirsem editledim.
  • ses tonunu çok beğendiğim başarılı bir youtuber. gerçek maçları anlatsa büyük bir zevkle izlerim. başarılarının devamını dilerim.
  • türkçe'yi doğru kullanmaya gayret etmesi hoşuma giden adam. maçları güzel sunuyor, ses tonu başarılı. videolarının başında sokak hayvanları için çağrı yaptığını görünce de tereddütsüz kanalına üye oldum. bir de videolarında ingilizce kısımlara altyazı da yapıyor. böyle emek vererek, dolu içerik yapan türk genç pek yok.
  • 2k20 ile çektiği i mycareer videolari aşiri derecede saran youtuber.

kendisini 1.5-2 yildir takip ediyorum yani daha yeni takipcilerinden sayilirim
    seslendirmesini zaten begeniyorduk çevirisi de gayet guzel olmuş, hikayeyi anliyor, basketbol kültürüne hakim, kendi isinde gucunde, gayet efendi bir arkadasımız

son 5 veya 6 videosu da trendlere girdi yanlis hatirlamiyorsam, helal olsun daha da buyuk basarilar kazanir umarim
  • türkçe'yi genel itibariyle oldukça düzgün kullansa da oyun oynarken "riske etmek" kelimesi yerine "tehdit etmek" şeklinde abes söylemleri de olan başarılı youtuber.
    örnek: "ben simmons'ın şutu zayıf olduğu için onu tehdit ediyorum."

basketbol bilgisi fena sayılmaz ama daha da iyisi setleri algılayabiliyor. bu benim oldukça nadir gördüğüm bir durum ve oldukça hoşuma gitti. ayrıca abisi arda biçen de oldukça sempatik ve efendi bir arkadaş. umarım çizgilerini bozmadan devam ederler.
  • boş zamanlarımda açıp videolarını izlediğim ve rahatlamama yardım eden; çoğunlukla basketbol ile ilgili içerik üreten yayıncı, youtuber.
  • son attığı 2k21 my carreer serisi 6. bölümü sonunda bizi etkileyen youtuber. gerçekten başarılı içerikler üretiyor
hesabın var mı? giriş yap