şükela:  tümü | bugün
  • 1962 akçaabat doğumlu trabzonspor efsane takımının kalecilerinden biri. şu anda trabzonspor takımının kaleci antrenörlüğünü yapıyor, ne kadar başarılı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
  • şenol güneş: alper hocam bu hafta tolga zengin 'in saçlarını beğenmedim, oynatmayabilirim,ama?
    alper boğuşlu: farketmez hocam bora sevim de hazır. zıpkın gibi.
    şenol güneş : yok artıııık!
  • kocaelispor'un ligde estiği 90 ların başında takımın yedek kalecisi idi. bir de 98-99 sezonunda 2. lig'de adana demirspor kalecisi iken şenlikköy stadı'nda bakırköyspor'a karşı oynamıştı. ben de o gün bakırköy tribününde idim. ligin son maçıydı ve kazanan kümede kalıyordu. alper maç 1-0 bakırköy önde iken oyuna girdi ve maç 4-0 bakırköy'ün üstünlüğü ile bitti. yalnız alper oyuna girdikten sonra nedense tüm bakırköy seyircisi "sidkli alper sidikli alper" diye tempo tutmuştu. yarım saat boyunca bunu dinleyince 3 tane gol yemişti. maçtan aklımda kalanlar maç bitiminde şampiyon olmuşcasına sahada çılgınlar gibi sevinen bakırköylü topçular ve tribünde bizler (oysa sadece kümede kalmıştık) ve 10-15 otobüsle şenlikköy'e gelen adanalılar. küme düştüklerinden maçtan sonra stadın etrafında baya olay çıkarmışlardı.
  • "yolunuzu yürürken kıyılarını güzelleştirmeyi unutmayınız, arkanıza bakınca sadece kıyıları göreceksiniz. örneğin, maç skorunu unutabilirsiniz ama tolga'nın kendisine atılan ekmeği öpüp başına koymasını asla... işte kıyılar böyle süsleniyor..."
  • şık, beyefendi, karakter sahibi, özel bir adam.

şenol güneş öğretisine kulüp içinde en çok yakışanlardan.

trabzonspor kalesinin ligin en iyisi olması tesadüfi değilmiş.
  • bugün 50 yaşına giren ,trabzonspor'un eski kalecilerinden biri ve şimdiki kaleci antrenörü olan beyefendi.
  • görevinden teknik kadrodaki diğer isimler gibi istifa etmiş. ne olursa olsun kendisi ile devam edilmeli... kendisini istemeyen teknik adam trabzonspor'a teknik direktör olmamalı.
  • beşiktaş yönetimi şimdi akıllı bir harekette bulunup boşta olan bu hocayı getirmeli ki, onur gibi tolga gibi cevherleri parlatabilen bu adam biraz da cenk'in elinden tutsun, mcgregor'u toparlasın.
  • tekrardan trabzonspor'a dönmüş antrenör. bu haberi de biz verelim.