şükela:  tümü | bugün
  • 1962 akçaabat doğumlu trabzonspor efsane takımının kalecilerinden biri. şu anda trabzonspor takımının kaleci antrenörlüğünü yapıyor, ne kadar başarılı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
  • şenol güneş: alper hocam bu hafta tolga zengin 'in saçlarını beğenmedim, oynatmayabilirim,ama?
    alper boğuşlu: farketmez hocam bora sevim de hazır. zıpkın gibi.
    şenol güneş : yok artıııık!
  • kocaelispor'un ligde estiği 90 ların başında takımın yedek kalecisi idi. bir de 98-99 sezonunda 2. lig'de adana demirspor kalecisi iken şenlikköy stadı'nda bakırköyspor'a karşı oynamıştı. ben de o gün bakırköy tribününde idim. ligin son maçıydı ve kazanan kümede kalıyordu. alper maç 1-0 bakırköy önde iken oyuna girdi ve maç 4-0 bakırköy'ün üstünlüğü ile bitti. yalnız alper oyuna girdikten sonra nedense tüm bakırköy seyircisi "sidkli alper sidikli alper" diye tempo tutmuştu. yarım saat boyunca bunu dinleyince 3 tane gol yemişti. maçtan aklımda kalanlar maç bitiminde şampiyon olmuşcasına sahada çılgınlar gibi sevinen bakırköylü topçular ve tribünde bizler (oysa sadece kümede kalmıştık) ve 10-15 otobüsle şenlikköy'e gelen adanalılar. küme düştüklerinden maçtan sonra stadın etrafında baya olay çıkarmışlardı.
  • şık, beyefendi, karakter sahibi, özel bir adam.

şenol güneş öğretisine kulüp içinde en çok yakışanlardan.

trabzonspor kalesinin ligin en iyisi olması tesadüfi değilmiş.
  • bugün 50 yaşına giren ,trabzonspor'un eski kalecilerinden biri ve şimdiki kaleci antrenörü olan beyefendi.
  • görevinden teknik kadrodaki diğer isimler gibi istifa etmiş. ne olursa olsun kendisi ile devam edilmeli... kendisini istemeyen teknik adam trabzonspor'a teknik direktör olmamalı.
  • beşiktaş yönetimi şimdi akıllı bir harekette bulunup boşta olan bu hocayı getirmeli ki, onur gibi tolga gibi cevherleri parlatabilen bu adam biraz da cenk'in elinden tutsun, mcgregor'u toparlasın.
  • tekrardan trabzonspor'a dönmüş antrenör. bu haberi de biz verelim.
  • tekrardan trabzonspor'a dönmesine çok sevindiğim kaleci antrenörü. şenol güneş ile beraber sezon içinde takımdan ayrılmasına da çok üzülmüştüm.

kendisinin bu göreve getirilmesini şu ana kadar taraftarın nabzını iyi tutan ve ümit verici bir başlangıç yapan yeni yönetimin başarılı ve vizyonlu bir icraatı olarak değerlendiriyor, kendisine mustafa reşit akçay ile başlayacak yeni döneminde de başarılar diliyorum...