şükela:  tümü | bugün
  • george lucasin tahtina goz dikmis firlama dahi*
  • http://www.caglararts.com/ diye bi adrese sahip, fırlama filmler çeken douglas adams sevdalısı bir şahıs. planlar ve hayaller suya düşmezse yakında adından epey bir söz ettirebilir. ayrıca koyu bir şahin k fanıdır derim gayriciddi olarak.
  • kisa film olaylarinda azmederek kendini gelistirmis,sansasyonel basarilara imza atmaya hazirlanan sahane dostum.eskiden kisa pantolonla masada zar atardik simdi duses vaktidir ey eski dost.
  • sinema camiyasına kendisinden beklemedigim bir hızla giris yapan,be$ik arkada$ım, dm ve pokerci,sıkı dostum.bu gune kadar kotu araba kullandıgımı soyleyen tek kisi.bide eskiden benim icin satıcı derdi ortalıkta,sanırım o yılların intikamını alıyor bu aralar.
  • çok kötü geçmiş bir günün sonunda bile 3 dakika içinde beni kahkahalarla güldürebilen dostum.kendisine ayrıca teşekkürler.
  • (bkz: bukalemun)
  • (bkz: 4 saat)` : e super bi adammıs bu yaw`*
  • iki filmi de birbirinden güzel bir adam.
  • o şimdi asker
  • yılların cefakar, çılgın, kaslı, çapkın yönetmeni; geleceğin medya devi çağlararts'ın yaratıcısı, önce 4 saat ile başlayan kısa film serüvenini bukalemun ve son olarak da tamu öyküleri dizisinin ilk bölümü olan fantastik yapıtı camgöz ile devam ettiren kadim dost.
    binbir ısrarla gönülsüz olan bendenizi bundan 5 yıl önce kamera karşısına ve sonra da yapım işlerine bulaştıran, bulaştırdığına da yer yer pişman olan ama verdiği gayret, detaylara olan saplantısı ve engin yeteneğine inandığımdan beni bu işlere girdiğime hiç pişman etmeyen hijyen dostu çavuşun şu anda vatani görevini yerine getirirken ve nöbet ağacına dönüşmüşken bile kafasında kırk tilkinin dolaştığını ve hiçbirinin kuyruğunun birbirine değmediğini buralardan görür gibiyim.
    çok yakında yine aramızda olacak, yine ekip bir araya gelecek ve kalıbımı basarım alper çağlar adını ilerde heryerde göreceğiz. ödül al dedim aldı*, askere git dedim gitti, o kızdan kurtul rahat et dedim onu da yaptı. eh sanırım artık sıra bende. yine binbir zorluklar yaşayacağız, imkansızlıklarla boğuşacağız, fakat sonunda o montaj sabahlamaları, son anda festivallere yetiştirilen filmler, radyo frekansı karışan mikrofonlar ve her filmin başında çıkan çağlararts logosuyla birlikte alper'in "abi bu yeni logoyu ne kadar kral yaptım ya ouvvf!" yorumunu duyunca yine kendime geleceğim. gel artık da şu 4 saat'in devamını çekelim, yine pokerde paranı alayım. seni dünyayla paylaşmanın vakti geldi, daha çok işimiz var.