şükela:  tümü | bugün
  • auzef (istanbul üniversitesi açık ve uzaktan eğitim fakültesi) dekanı.
  • bu adamın istanbul üniversitesi bünyesinden şutlanması, şutlanamıyosa da yetkilerinin alınması istanbul üniversitesini birkaç adım ileriye taşır.
  • heves söndüren biri. ikinci üniversite programı kapsamında bir bölümle çok ilgilenmişim, videolarını izlemişim, bakmışım ki alper cihan diye bir bey konu hakkında bilgi veriyor, dekanmış, bu adamdan bilgi alabilirim. kendi web sitesinde facebook adresini verdiği için, arkadaşları da zibilyon tane olduğu için demek ki diyorum kişilerle bu mecra üzerinden iletişim kuruyor. arkadaşlık isteği gönderiyorum, kabul ediyor, seviniyorum. sorumu yazıyorum mesaj olarak güzel güzel, konu da akademik kariyer ile ilgili. mesaj okunuyor, günlerce cevap gelmiyor. bir daha yazıyorum, yine okunuyor yine cevap gelmiyor. hevesim kaçıyor, iü tercih etmekten vazgeçiyorum. bence bu olay türk eğitim sistemi'nin özeti.
  • zihni sistem mühendisliği ile tababet arasına sıkışmış, ikisinin de hakkını veremeyen sağlık bakanlığı idarecisi. ancak, idareciliği bilgisayar programcılığında algoritma geliştirme ve kod yazma ile karıştıran, yönettiği insanları dinlemeyen yukarıdakileri dikkate alırken aşağıdakileri ezen ve üzen kibar görünümlü hoyrat insan.