şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fötr blues band ve boost band'den dinlediğimiz vokal/gitar'dır.

  söylediği şarkının ruhuna kendi girmekle kalmayıp dinleyen herkesi de bu keyifli yolcululuğa sürükler.mızıkasından üfürdüğü hüzünlü blues melodilerle kalpleri fetheder.

  gördüğüm en renkli blues müzisyenlerinden biridir.sahnede grubu dahil herkese pozitif enerji saçar. hatta sahne dışında da onu pek durgun göremezsiniz. enerjiktir, hayat doludur. sevilir.
 • ---ek---
  kendisini tanırım. tam bir tanısan çok seversin insanıymış meğer.
  bir kere çok lezzetli kahve ısmarlıyor.
  daha önce yazıp ithamda bulunduğum olay meğer bambaşkaymış. işin öncesi ve sahne arkasını öğrenince şımarıklık ile zerre kadar alakası olmadığını anladım.

  blues gitaristleri gecesi'nin mimarı, emektarı, omurgası, harcı, ateşleyicisi... kısacası her bir şeyi.

  son dönemlerde tanıştığıma en memnun olduğum kişi oldu sanırım. yalnız, adamın soyadı tam bir tezat. bu kadar enerji dolu, kıpır kıpır, yerinde duramayan birinin soyadı durmuş olmamalı.

  daha önce yazdığım da benim gibi düşünecek zırtapozlara aslında sadece zırtapoz olduklarını anlatmak üzere aşağıda dursun.
  ---ek---

  kendisini hiç tanımam. bilinçli olmadan dinlediysem filan doğal olarak farkında değilim, benim eksikliğim ama blues gitaristleri gecesi vol7deki tavırları rahattan ziyade saygısız ve şımarıkça geldi. evrencan'dan bile şımarık geldi bana.
  hani abisiyle, amcasıyla birlikteyken büyükleri kendine şaka yapınca gaza gelip kantarın topuzunu kaçıran çocuklar gibi bir his uyandırdı.
  müzisyenliğine laf edecek değilim ama tavır henüz ergenlikte.
  keşke daha oturaklı olsaymış.